id: 37c7z6

Odbudowa magazynu Barbara i Marcin Łukaszewscy

Odbudowa magazynu Barbara i Marcin Łukaszewscy

Our users created 1 166 791 fundraisers and raised 1 213 681 366 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jednoczymy się w obliczu ludzkiej tragedii.

Sołectwo Kozubów, mieszkańcy okolicznych miejscowości, znajomi i przyjaciele - zwracamy się z prośbą o wsparcie akcji pomocy dla naszych sąsiadów i znajomych, którzy w wyniku pożaru stracili pasze dla zwierząt, maszyny i budynek magazynowy.

12 grudnia w gospodarstwie wybuchł pożar, ogień rozprzestrzenił się na całą powierzchnię nowowybudowanego budynku magazynowego o powierzchni ponad 500 m2. Na pomoc szybko przybyły straże pożarne, sąsiedzi oraz rodzina. Niestety nie udało się już nic uratować. W wyniku pożaru spłonęła pasza dla zwierząt (owies, pszenżyto, żyto, mielone ziarno kukurydzy, śruta rzepakowa, śruta sojowa), słoma, maszyny oraz cały budynek.

Barbara i Marcin mają 4 dzieci: Julka 12 lat, Adaś 9 lat, Michał 5 lat i Zosia 1 rok. Barbara jest pielęgniarką, dobrze wie co znaczy nieść pomoc innym. Łukaszewscy nigdy nie przechodzili obojętnie obok ludzkich potrzeb. Jak tylko mogli wspierali rodzinę i znajomych w potrzebie ( np. : zbieranie nakrętek od butelek, udział w akcjach charytatywnych). Teraz sami potrzebują pomocy, ponieważ chcą odbudować magazyn.

W obliczu tragedii jaka ich spotkała apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli. Liczy się każdy gest, nie tylko finansowy ale także w postaci płodów rolnych.

Bliższe informacje pod numerem tel. 665234661

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!