Niepowtarzalna szansa nauki na wymarzonej uczelni dla utalentowanego Jędrzeja. ID: 37p482

Niepowtarzalna szansa nauki na wymarzonej uczelni dla utalentowanego Jędrzeja. ID: 37p482

9 018 zł from 83 000 zł

10%

9 018 zł

9 018 zł

from 83 000 zł

11 days

11 days

left

92

92

contributors
10%
Donate

Description

Jędrzej jest podopiecznym Fundacji Omnibus od 3 lat (www.fundacjaomnibus.pl) .

To nieprzeciętnie i wszechstronnie uzdolniony, a do tego pracowity młody człowiek, który właśnie staje przed szansą na zrealizowanie swojego marzenia o nauce zagranicą.

Aplikował do 5 szkół (w USA, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii) i do wszystkich się dostał! Wybrał szkołę w Szwajcarii, bo tam otrzymał najwyższe stypendium i całkowicie zindywidualizowany program nauki. Jednak nawet wysokie stypendium nie pokrywa całości kosztów zagranicznej edukacji. Do pełni szczęścia brakuje 20 tys. franków szwajcarskich.

Mimo młodego wieku, Jędrzej ma na koncie imponującą ilość wygranych konkursów w bardzo różnych dziedzinach - od literatury po nauki ścisłe. Już jako 9-latek zaimponował wiedzą w ogólnopolskim konkursie biblijnym, gdzie mierząc się z licealistami, studentami i dorosłymi był 7 w Polsce! Może być dumny, posiadając ponad 50 dyplomów z imprez ogólnopolskich i międzynarodowych, choć chwalić się nie lubi - jest to bardzo sympatyczny i skromny chłopak.

Pisze wiersze i prozę. Ma spore osiągnięcia na tym polu. Recytuje. Fascynują go nauki przyrodnicze i świat programowania. Uwielbia film i literaturę science-fiction. Pytany o to, które osiągnięcie jest dla niego najważniejsze wymienia zwycięstwo w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych i ogólnopolski finał konkursu biblijnego, gdzie jako 10-latek zostawił w tyle gimnazjalistów i zdobył 1 miejsce.

Jędrzej bierze aktywny udział w życiu swoje klasy i szkoły. Lubi pomagać innym. Jest wolontariuszem w świetlicy środowiskowej. W 2017 roku, jako najmłodszy w historii, otrzymał wyróżnienie Burmistrza Miasta Szczecinek w konkursie Wolontariusz Roku.

Od 2108 jest również stypendystą Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci.

Uprawia sport. Od 4 lat trenuję szermierkę. Wcześniej, przez 6 lat uprawiał żeglarstwo. Jest skautem w Federacji Skautingu Europejskiego (Skauci Europy). Ważną częścią życia chłopca jest teatr. Uczestniczy on w wielu konkursach recytatorskich. Był dublerem głównego bohatera dziecięcego w filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii 2”.

W ubiegłym roku rozpoczął udział w dużym projekcie IT – Liga Niezwykłych Umysłów. Zakończył kurs Pythona, uczy się obecnie C++, SQL i Java. 

Jak wszyscy nasi podopieczni Jędrzej jest bardzo utalentowany, lecz nawet w tym gronie jest wyjątkowy. Mówi, że jego największą zmorą jest to, że ciągle jest do czegoś za mały czy za młody, a wynika to z tego, że większość międzynarodowych programów pomocy zdolnym dotyczy licealistów.

Wspieramy Jędrzeja na ile nasza fundacja jest w stanie, ale kwota, której potrzebuje Jędrzej, aby zacząć naukę jest dla nas nie do udźwignięcia.

Jesteśmy przekonani, że warto dać mu szansę już teraz, bez czekania, bo tak niewiele trzeba, by mógł rozwinąć skrzydła.

Twój wkład, Drogi Darczyńco, z pewnością przyczyni się do tego, ze Polska szybciej zmieni się na lepsze za sprawą dzieci, którym pomagamy na starcie. Jednym z nich jest właśnie Jędrzej.

__________________________


A teraz kilka słów od Jędrzeja:

Mam niepowtarzalną szansę rozpoczęcia nauki w międzynarodowym środowisku, w bardzo dobrej szkole, która daje mi możliwość równoczesnego zdobycia trzech dyplomów: szwajcarskiego, brytyjskiego i amerykańskiego. Otwiera mi to drzwi do najlepszych uniwersytetów na całym świecie. Stoję przed szansą, która się nie powtórzy. Całkowicie zindywidualizowany tok nauki – wszystkie zajęcia 1/1 – tylko profesor i ja, a do tego opieka osobistego tutora.

Od tego wszystkiego dzielą mnie tylko pieniądze - kwota nie do osiągnięcia dla mojej rodziny.

Jestem pewien, że jak tylko uda mi się rozpocząć tam naukę, rozwinę się w sposób i w tempie, o jakim do tej pory mogłem tylko pomarzyć. Dam z siebie wszystko, by wykorzystać tę szansę.

Mogę obiecać, że jeśli uwierzycie Państwo we mnie, nie zawiodę Was. Nie boję się pracy i wysiłku, które, jak mówił Albert Einstein najlepiej kształtują osobowość. I idąc za jego słowami wszystko, czego się nauczę ma służyć innym, bo tylko tak przeżyte życie ma sens. 

_________________________

Jędrzej przygotował wspaniałą nagrodę dla Darczyńców:

Jako podziękowanie i prezent dla 10 najszczodrzejszych mecenasów Jędrek napisze wiersze (oczywiście z dedykacją). Dla wszystkich nie da rady :)

Za każdą złotówkę jednak jest niezmiernie wdzięczny!


Pomóżmy spełnić to piękne marzenie!

Contributors92

GF
Gosia Figura i goście
2 000 zł
 
Hidden data
1 000 zł
 
Hidden data
500 zł
M;
Mrówka ;)
500 zł
 
Julia Zielańska
400 zł
MK
Marta Kapsa-Nowak
300 zł
ŁŁ
Łukasz Łaszkiewicz
250 zł
B
Beata
200 zł
MS
Michał Szabłowski
200 zł
 
Hidden data
200 zł
See more

Comments4

 
2500 chars
 •  
  Anonymous user

  Obyś zawsze pamiętał, co Ci w duszy gra. Trzymam kciuki Jędrku!

  5 zł
 • Jan Adamowicz

  s4z8ea proszę o pomoc

 • PB
  Paulina B.

  Powodzenia i Wielkie brawa

  50 zł
 •  
  Anonymous user

  Powodzenia i zawsze pamiętaj o Szczecinku jak już będziesz sławny i bogaty :)

  100 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Rewards

Donate 1000 zł and more

Prezent dla 10 najszczodrzejszych mecenasów

Jako podziękowanie i prezent dla 10 najszczodrzejszych mecenasów Jędrek napisze wiersze (oczywiście z dedykacją). Dla wszystkich nie da rady :)

Za każdą złotówkę jednak jest niezmiernie wdzięczny! 

chosen 2 times (8 of 10 available)

estimated delivery: 15 September, 2020

Choose

Our users created

555 561 whip-rounds


What are you collecting for today?