id: 3de9wf

Wsparcie zespołu IMPULS V na wyjazd na Mistrzostwa Świata w Pradze 2024

Wsparcie zespołu IMPULS V na wyjazd na Mistrzostwa Świata w Pradze 2024

Our users created 1 178 083 fundraisers and raised 1 231 468 535 zł

What will you fundraise for today?

Description

Szanowni Państwo,

Z dreszczykiem emocji chcemy Wam opowiedzieć o naszym marzeniu, które nabiera kolorów i dźwięków dzięki Waszemu wsparciu. Nasz zespół taneczny, Impuls V, z iskrą w oku i ogniem w sercu, otrzymał wyjątkowe zaproszenie do udziału w mistrzostwach świata World Dance Cup w malowniczej Pradze.

Ta szansa, jak migocząca gwiazda na tanecznym niebie, jest dla nas nie tylko wyznacznikiem talentu, ale także szansą na podzielenie się z Wami naszą pasją i emocjami. Nasza niezwykła choreograf, Pani Anna Budnicka, wlewa w nas swoje serce i umiejętności, prowadząc nasze kroki ku marzeniom.

Jednakże, aby móc wziąć udział w tej magicznej podróży, potrzebujemy Waszej pomocy. Koszty podróży, zakwaterowania, opłat startowych - to tylko część wyzwań, które musimy pokonać. Dlatego z całym przekonaniem zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie.

Wasze serca, które biją w rytm muzyki, mogą uczynić cuda. Każda złotówka, która wpłynie na nasz cel, to kropla, która dodaje sił i nadziei. Wierzymy, że nasza taneczna podróż do Pragi nie tylko będzie hołdem dla sztuki i talentu, lecz także szansą na budowanie mostów między sercami, które biją w jednym rytmie.


Dziękujemy!

Zespół Impuls V


Fot. Paweł Matelowski

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 110

preloader

Comments 2

 
2500 characters