id: 3h3wyn

Turnus rehabilitacyjny dla Nadii

Turnus rehabilitacyjny dla Nadii

Our users created 1 166 210 fundraisers and raised 1 212 566 524 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nadunia urodziła się 7 lipca 2009r. Przez pierwsze miesiące jej życia, lekarze nie zauważali nic niepokojącego, aż do czasu stawiania pierwszych kroków. Nasza córka do tej pory samodzielnie ich nie zrobiła, ponieważ cierpi na dziecięce porażenie mózgowe - niedowład spastyczny kończyn dolnych, torbiel oponową kręgosłupa, pęcherz neurogenny, a ponadto ma wadę postawy i wzroku. Intelektualnie rozwija się bardzo dobrze.

\n

Mimo wielu przeciwności Nadunia jest wyjątkowo pogodnym, inteligentnym, radosnym i dzielnym dzieckiem, ale też bardzo wrażliwym. Nadia wymaga jednak stałej opieki i pomocy w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji.

\n

Nadia jest systematycznie rehabilitowana i w ocenie neurologów i rehabilitantów - głównie dzięki swojej ogromnej sile wewnętrznej, potencjałowi, który w sobie posiada i pogodzie ducha - ma olbrzymią szansę by kiedyś samodzielnie chodzić. Niezbędna jest jednak nie tylko kosztowna rehabilitacja domowa i w prywatnych gabinetach rehabilitacyjnych, ale również cykliczne uczestnictwo w drogich turnusach rehabilitacyjnych w specjalistycznych ośrodkach. Koszt jednego takiego turnusu, to kwota ponad 5.000 zł. By taki wyjazd przyniósł oczekiwany skutek, córeczka powinna powtórzyć turnus, co najmniej 3 razy w roku.

\n

Wysokie koszty leczenia, rehabilitacji, wizyt lekarskich i dojazdów nie pozwalają nam na samodzielne sfinansowanie udziału córki w turnusach rehabilitacyjnych.       

\n

W związku z powyższym ośmielamy się zwrócić do Państwa z serdeczną prośbą o pomoc w sfinansowaniu turnusu rehabilitacyjnego, a tym samym przybliżenia do spełnienia marzenia naszej córeczki o samodzielnym chodzeniu.

\n

www.nadiaszostak.pl

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 45

BO
Bożena
 
User unregistered
300 zł
AZ
244 zł
 
User unregistered
104 zł
 
Hidden data
103 zł
KG
Krystyna Gruszka
103 zł
 
User unregistered
103 zł
KA
Karol
103 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • Arkadiusz Szostak

    Kochani!!!\r\nZbliżamy się do połowy kwoty! Jest super! Mamy 45% do końca jeszcze 55% sumy!!! Wow, jesteście wielcy :)\r\nNadia bardzo dziękuje i słodko prosi o jeszcze. Zatem i my prosimy. Udostępniajcie, zachęcajcie i promujcie zrzutke na turnus rehabilitacyjny dla Naduni.\r\nPróbujemy zebrać połowę potrzebnej nam kwoty czyli 5200 zł. Dzięki Wam, Waszym działaniom i wpłatom, które są już na koncie naszej córci wierzymy, że to się może udać!\r\nZa dar Waszych serc i pomoc dla Naduni bardzo dziękujemy!\r\n\r\nwww.nadiaszostak.pl\r\nwww.zrzutka.pl/nadiaszostak