id: 3k55h4

#WspieramLocal

#WspieramLocal

Our users created 1 170 339 fundraisers and raised 1 219 639 758 zł

What will you fundraise for today?

Description

Miejsce w którym tętni życie, w którym gramy bliską Waszemu sercu muzykę, serwujemy robione z pasją koktajle i organizujemy masę różnorodnych imprez. Miejsce Waszych urodzin, rocznic i zabaw. Miejsce, gdzie spotykacie ulubionych artystów i gdzie sami sprawdzacie się na scenie: ucząc się przemawiać, opowiadając o pasjach, podróżach, żartując czy freestylując. Czujemy się Wam bliscy. Słuchamy opowiadanych przy barze historii, często bardzo osobistych i pełnych życiowej głębi. Wszystko to nas cieszy ponieważ takim właśnie miejscem od początku chcieliśmy być.


Jak wiecie czasy są trudne i choć ciężko nam to robić, chcemy prosić Was o pomoc. W obawie o to, czy uda nam się przetrwać najbliższe miesiące musimy schować dumę do kieszeni. Local jest zamknięty do odwołania. Zgodnie z rozporządzeniami, ale przede wszystkim dbając o Wasze i nasze bezpieczeństwo oraz zdrowie jesteśmy pozbawieni jakiegokolwiek przychodu.


Pomimo ciężkich czasów, robimy co w naszej mocy – by stoczyć tę batalię i pozostawać z Wami w stałym kontakcie – przynajmniej online, a przede wszystkim jak pokazuje burzliwe lokalowe story dla Was „otworzyć się na nowo” po okresie kwarantanny. Przeszkodą stają się jednak ogromne koszty utrzymania, z ograniczoną możliwością działania.

To niezwykłe, ile słów wsparcia kierujecie w naszą stronę. Dlatego, mówimy otwarcie:

TAK, potrzebujemy waszej pomocy. Każda najdrobniejsza wpłata to odrobina nadziei na to, że po unormowaniu się całej sytuacji znów będziemy mogli organizować dla Was koncerty, imprezy, spotkania, warsztaty i urodziny jak do tej pory, a nawet lepiej!

Z wielkim serduchem bijącym dla Was! Cała Ekipa LOCAL NA MOKOTOWIE!!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 24

AP
Anna Pancześnik
ML
Marek Lepianka
100 zł
 
Hidden data
100 zł
AS
The Lincoln Lawyer
100 zł
TP
Tomasz
100 zł
KC
Krzysztof Czuchra
50 zł
AN
Adrian Niechciał
50 zł
PR
Piotr Rudzki
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!