id: 3w86du

Rolnicy Powiatu Brzeskiego walczą o normalne życie Polaków

Rolnicy Powiatu Brzeskiego walczą o normalne życie Polaków

Our users created 1 065 788 fundraisers and raised 1 160 226 766 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam Wszystkich na naszej zrzutce.

Została ona utworzona aby pomóc nam rolnikom przekazać Państwu informacje dlaczego protestujemy i z jakimi absurdami Unijnego prawa musimy mierzyć się na co dzień (np. wymóg ugorowania 4% areału gospodarstwa , ograniczanie hodowli zwierząt i wprowadzanie białka pochodzącego z owadów). To tylko niektóre z absurdów. Gospodarstwa Polskie muszą mierzyć się z nieuczciwą konkurencją . W sposób niekontrolowany nasz rynek zalewają produkty rolne z Ukrainy . W produkcji rolnej na Ukrainie stosowane są tanie substancje zakazane w Polsce i Unii Europejskiej ze względu na swoją szkodliwość dla zdrowia człowieka i środowiska . Rolnictwo Ukrainy oparte jest głównie na wielkich agroholdingach zarządzanych przez fundusze i korporacje. Z 10 największych prawie wszystkie bo aż 9 jest zarejestrowanych za granicą ( między innymi w USA , Luksemburgu i na Cyprze). Obszar jednego wielkiego agrohildingu jest porównywalny z powierzchnią województwa Opolskiego.

Drodzy Państwo, my rolnicy jesteśmy pierwsi w łańcuchu wytwarzania żywności. Jeżeli zaprzestaniemy produkcji nasze płody rolne nie trafią na półki sklepów , nie będziecie mogli ich kupić . Nie będą potrzebne firmy do ich transportu, zakłady które przetwarzają nasze produkty a także firmy które zajmują się sprzedażą nawozów, maszyn i środków ochrony roślin. Resztę Drodzy Państwo dopowiedzcie sobie sami .

Zebrane środki przeznaczymy na ulotki , banery i materiały informacyjne dla konsumentów, a także na zabezpieczenie protestu od strony technicznej. Niewykorzystane fundusze przekażemy na cele charytatywne . Dziękuję Państwu za poświęcony czas i odwiedzenie naszej zrzutki a także za wszystkie wpłaty. Trzymajcie za nas kciuki i uzbrójcie się w cierpliwość bo to walka o nas Wszystkich .


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 84

RJ
Robert Janklowski
100 zł
MJ
Mariusz Jakubowski
87 zł
GK
GR Kasiuba
500 zł
KA
Kamil
100 zł
PM
Paweł Mikowski
100 zł
MR
Edmund Rosiński
100 zł
KR
Krzysztof
100 zł
GR
Andrzej Jabłoński
100 zł
GR
Robert Machaj
100 zł
WP
Wiesław Piwiński
100 zł
See more

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!