id: 3wn766

Konfederacja pomaga Polakom na Ukrainie

Konfederacja pomaga Polakom na Ukrainie

Our users created 1 168 985 fundraisers and raised 1 217 539 610 zł

What will you fundraise for today?

Description

Drodzy Rodacy! 

Po inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę rozpoczęła się tam regularna wojna. Atakowana jest nie tylko infrastruktura wojskowa i oddziały wojska, ale również tereny mieszkalne. Śmierć poniosły tysiące osób, w tym wielu cywilów. Brakuje dostępu do lekarstw, żywności, środków czystości i innych produktów pierwszej potrzeby. Sytuacja z dnia na dzień jest coraz gorsza.

 

Nie możemy przyglądać się temu biernie!


Jako Polacy musimy pamiętać przede wszystkim o naszych Rodakach, którzy również zamieszkują tereny Ukrainy. Według różnych źródeł może tam mieszkać nawet milion Polaków! Naszym obowiązkiem jest udzielenie im niezbędnego wsparcia w tym trudnym dla nich czasie.


Jak dotąd Konfederacja Wolność i Niepodległość przekazała już 100 000 zł na pomoc dla Polaków na Ukrainie. Od naszych sympatyków wielokrotnie otrzymywaliśmy zapytania o możliwość wsparcia naszych Rodaków na Kresach. Dlatego mając na uwadze Państwa dobre serca i hojność postanowiliśmy założyć zrzutkę i umożliwić Wam wsparcie tego szczytnego celu. f42b90c111f6436c.jpeg

Zachęcamy Państwa do wsparcia zrzutki, z której całość zebranych środków zostanie wydana na pomoc Polakom na Ukrainie. Środki przekazane zostaną na rzecz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich, które ma bezpośredni kontakt z najbardziej potrzebującymi Rodakami i przekaże im najpotrzebniejszą pomoc.


Za zebrane środki zakupione zostaną głównie:

- produkty długoterminowe, 

- środki higieny, 

- środki czystości, 

- oraz medykamenty, w tym obecnie bardzo trudno dostępne leki.


Jak możesz pomóc?

Wpłać na zrzutkę dowolną kwotę. Każda złotówka ma znaczenie! Cel osiągnąć możemy tylko dzięki wsparciu Darczyńców, którym zależy na losie Rodaków za wschodnią granicą.


Jeden Naród ponad granicami - dla nas to nie jest puste hasło. Okażmy wsparcie dla naszych Rodaków w niezwykle trudnych i dramatycznych chwilach jakie przeżywają. Pokażmy jedność i siłę polskiego narodu!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 832

preloader

Comments 14

 
2500 characters