id: 3zpmpu

Pomóżmy Kamilowi odzyskać sprawność

Pomóżmy Kamilowi odzyskać sprawność

 
Paula Pawlak

Updates2

  • Publikujemy ostatnią aktualizację dotyczącą Kamila.
    Kamil opuścił szpital, jest już w domu.Realizowany jest szczegółowy harmonogram leczenia i rehabilitacji.Uwzględniliśmy w nim pomoc kardiologa, neurologa, fizjoterapeuty, masażysty i terapeuty manualnego oraz terapie ukierunkowane na rewalidację funkcji poznawczych u neuropsychologa.
    Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc!Dzięki niej ten plan może być nie tylko realizowany, ale może przebiegać sprawnie, w optymalnym dla zdrowia Kamila tempie.Pieniądze będą wypłacane ze Zrzutki i przekazywane rodzinie, po przedstawieniu poniesionych kosztów.


Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

3 tygodnie temu Kamila serce nagle się zatrzymało. Długo walczono, aby podjęło przerwaną pracę...

Udało się!

Kamil trafił na szpitalny Odział Intensywnej Terapii w Szczytnie. Dwa długie tygodnie był w śpiączce. Stan był krytyczny, rokowania bardzo złe, a obrzęk mózgu wciąż się utrzymywał.

Jednak Kamil walczył i walczy do dziś. Pokonuje kolejne trudne odcinki.

Na ten moment unormowano pracę serca, obrzęk mózgu ustąpił, Kamil został odłączony od respiratora, ale wciąż nie oddycha samodzielnie,

nawiązuje kontakt – pamięta najbliższych, reaguje uśmiechem.


Na szczęście nie doszło do paraliżu, dlatego jest duża szansa, że rehabilitacja sprawi, ze Kamil będzie chodził i powróci do samodzielnego Życia – bez wsparcia urządzeń, bez stałej pomocy osób trzecich.


Teraz Kamil potrzebuje naszych otwartych Serc i naszej pomocy, aby odzyskiwać sprawność ruchową oraz usprawniać pracę mózgu, osłabionego w wyniku długotrwałego niedotlenienia.


Wierzymy, że tak będzie!


W tej chwili Kamil nadal przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii w Szczytnie, a mógłby i powinien być już rehabilitowany Czas oczekiwania na miejsce w ośrodku rehabilitacji w ramach NFZ to co najmniej rok, dlatego szukamy pomocy w prywatnym ośrodku.


Na początek: mamy 2 tygodnie na zgromadzenie środków, aby opłacić miesięczny pobyt w klinice rehabilitacji ruchowej i neurologicznej w Olsztynie.

Właśnie zwolniło się miejsce – to szczęście, bo czas oczekiwania jest długi, a usprawnianie trzeba rozpocząć, jak najszybciej.

Potrzebujemy 32 000 złotych.


Docelowo: wskazane jest odbycie pełnego 3-miesięcznego pobytu w Klinice. Na to, potrzebne jest zgromadzenie ogólnej sumy 96 000 złotych.


Kamil wielokrotnie pokazywał swoją empatię i wrażliwość na biedę, nieszczęście istot – ludzi, zwierząt.

Takim go pamiętamy i wierzymy, że Dobro wraca...

Dołączamy zdjęcie Kamila sprzed wypadku, na dobrą wróżbę...

Pomóż wedle swoich możliwości! Jesteśmy wdzięczni za KAŻDĄ, nawet najmniejszą wpłatę!


Przyjaciele Kamila, pełni nadziei




Location

Comments 4

 
2500 characters
  •  
    User unregistered

    Najmilszy kierowca, jakiego w życiu spotkałam! 🥺 Niech Pan wraca do zdrowia i dalej poprawia humor swoim pasażerom 🥺

    hidden
  •  
    Maciek

    Wracaj do sprawności Kamilu i wrzucaj fajną muzyczkę do poduchy ;)

    PLN 100
  •  
    Anna

    Trzymaj się Kamil!!!
    Obiecałeś że przyjedziesz wyważyć koła!!! Trzymam za słowo i czekam na Ciebie!!! :)

    PLN 100
  •  
    Anonymous user

    Trzymaj się Kamilu

    PLN 20
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using