Pomóżmy Kamilowi odzyskać sprawność
Pomóżmy Kamilowi odzyskać sprawność
Updates2
-
Publikujemy ostatnią aktualizację dotyczącą Kamila.
Kamil opuścił szpital, jest już w domu.Realizowany jest szczegółowy harmonogram leczenia i rehabilitacji.Uwzględniliśmy w nim pomoc kardiologa, neurologa, fizjoterapeuty, masażysty i terapeuty manualnego oraz terapie ukierunkowane na rewalidację funkcji poznawczych u neuropsychologa.
Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc!Dzięki niej ten plan może być nie tylko realizowany, ale może przebiegać sprawnie, w optymalnym dla zdrowia Kamila tempie.Pieniądze będą wypłacane ze Zrzutki i przekazywane rodzinie, po przedstawieniu poniesionych kosztów.
Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.
Description
3 tygodnie temu Kamila serce nagle się zatrzymało. Długo walczono, aby podjęło przerwaną pracę...
Udało się!
Kamil trafił na szpitalny Odział Intensywnej Terapii w Szczytnie. Dwa długie tygodnie był w śpiączce. Stan był krytyczny, rokowania bardzo złe, a obrzęk mózgu wciąż się utrzymywał.
Jednak Kamil walczył i walczy do dziś. Pokonuje kolejne trudne odcinki.
Na ten moment unormowano pracę serca, obrzęk mózgu ustąpił, Kamil został odłączony od respiratora, ale wciąż nie oddycha samodzielnie,
nawiązuje kontakt – pamięta najbliższych, reaguje uśmiechem.
Na szczęście nie doszło do paraliżu, dlatego jest duża szansa, że rehabilitacja sprawi, ze Kamil będzie chodził i powróci do samodzielnego Życia – bez wsparcia urządzeń, bez stałej pomocy osób trzecich.
Teraz Kamil potrzebuje naszych otwartych Serc i naszej pomocy, aby odzyskiwać sprawność ruchową oraz usprawniać pracę mózgu, osłabionego w wyniku długotrwałego niedotlenienia.
Wierzymy, że tak będzie!
W tej chwili Kamil nadal przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii w Szczytnie, a mógłby i powinien być już rehabilitowany Czas oczekiwania na miejsce w ośrodku rehabilitacji w ramach NFZ to co najmniej rok, dlatego szukamy pomocy w prywatnym ośrodku.
Na początek: mamy 2 tygodnie na zgromadzenie środków, aby opłacić miesięczny pobyt w klinice rehabilitacji ruchowej i neurologicznej w Olsztynie.
Właśnie zwolniło się miejsce – to szczęście, bo czas oczekiwania jest długi, a usprawnianie trzeba rozpocząć, jak najszybciej.
Potrzebujemy 32 000 złotych.
Docelowo: wskazane jest odbycie pełnego 3-miesięcznego pobytu w Klinice. Na to, potrzebne jest zgromadzenie ogólnej sumy 96 000 złotych.
Kamil wielokrotnie pokazywał swoją empatię i wrażliwość na biedę, nieszczęście istot – ludzi, zwierząt.
Takim go pamiętamy i wierzymy, że Dobro wraca...
Dołączamy zdjęcie Kamila sprzed wypadku, na dobrą wróżbę...
Pomóż wedle swoich możliwości! Jesteśmy wdzięczni za KAŻDĄ, nawet najmniejszą wpłatę!
Przyjaciele Kamila, pełni nadziei
Najmilszy kierowca, jakiego w życiu spotkałam! 🥺 Niech Pan wraca do zdrowia i dalej poprawia humor swoim pasażerom 🥺
Wracaj do sprawności Kamilu i wrzucaj fajną muzyczkę do poduchy ;)
Trzymaj się Kamil!!!
Obiecałeś że przyjedziesz wyważyć koła!!! Trzymam za słowo i czekam na Ciebie!!! :)
Trzymaj się Kamilu