id: 4a6mf5

Na odbudowę po pożarze po podpaleniu w nocy

Na odbudowę po pożarze po podpaleniu w nocy

 
Wacław Stasiło

Description

W środku deszczowej nocy, około godziny 3, ktoś podpalił stodołę. Spłonęły trzy budynki i dwa się nadpaliły.

Spłonęły wszystkie dachy oraz popękały ściany, drzwi rynny. Spalił się heder od mojego bizona na wózku. Akumulatory od ciągników i kombajnu, rowery, śrutownik, narzędzia, sprężarka, dwie krajzegi, koła od samochodów, elektronarzędzia, prostowniki, wóz konny, zboże, siano, słoma, śruta, deski, drabiny aluminiowe i inne.

Comments 93

 
2500 characters
  • Karo Karo

    Razem możemy więcej tez pomogę ! A dobro zawsze wróci ☺️☺️ Lecz pisze tez z prośba o pomoc I zgłaszam się do was z prośba o pomoc dla mojej mamy przy remoncie łazienki , wszystko jest opisane w zrzutce id caryk7 🥺🙏🏻 prosimy o pomoc jest tam tez moj 4-letni brat

  •  
    User unregistered

    Bardzo nam przykro, że są tacy ludzie, którzy robią takie rzeczy.
    Życzymy zdrowia i dużo siły!

    PLN 50
  •  
    Anonymous user

    Mała cegiełka na odbudowę. Trzymaj się! ;)

    PLN 18
  •  
    Anonymous user

    Mała cegiełka , życzę dużo zdrówka i sił na odbudowę :)

    PLN 30
  • Damian Dominika

    Powodzenia, wiem co czujesz na początku roku tez mi ktos warsztat podpalił.

    PLN 50
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using