id: 4fjwvm

36 par butów dla dzieciaków z Naiti School na północy Namibii

36 par butów dla dzieciaków z Naiti School na północy Namibii

Our users created 1 188 868 fundraisers and raised 1 252 307 397 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć, wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszkającymi w Namibii stworzyliśmy "BACK TO SCHOOL NAMIBIA" (“powrót do szkoły”) - jest to nieduża grupa charytatywna, która obrała sobie za misje pomoc w stworzeniu lepszych warunków edukacyjnych dla dzieciaków z najbiedniejszych części kraju.

Naszym celem jest zbieranie funduszy na zakup pomocy naukowych, wyprawek szkolnych, które potem dostarczane są do zaniedbanych szkół, rozsianych na obszarach dalekiej prowincji namibijskiej.

We współpracy z lokalnymi hotelami (“lodge'ami”) oraz touroperatorami często prosimy turystów, którzy podróżują do Namibii, by pomogli nam dostarczyć materiały do szkół, które znajdują się na trasie ich wyprawy. Dzięki temu możemy zaoszczędzić na kosztach transportu i podnieść świadomość odwiedzających kraj turystów o sytuacji uczniów w Namibii.


Dzisiaj potrzebujemy również Twojej pomocy! We wczorajszej lokalnej gazecie ukazał się artykuł o chłopcu z Naiti Combined School (szkoła w regionie Omusati, niedaleko granicy z Angolą), który by móc przyjść do szkoły założył kalosze bo innych butów nie ma. W imieniu Back to School Namibia skontaktowałem się z jedną z nauczycielek w tejże szkole, która opowiedziała mi, że w podobnej sytuacji jak ten chłopiec jest też 35 innych uczniów. Wiemy, że bez Twojej pomocy nie uda nam się uzbierać na buty dla wszystkich potrzebujących uczniów. Dlatego prosimy Cię o pomoc.


By dowiedzieć się więcej o naszej działalności i projektach zajrzyj na FB: www.facebook.com/backtoschoolnamibia, Instagram: www.instagram.com/backtoschoolnamibia/ oraz na naszą stronę internetową: backtoschoolnamibia.wpcomstaging.com/

m3b5119e1954ea6e.png


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 33

PD
Paweł Duś
50 zł
AK
Anna Krupa
198 zł
BO
B.B
MP
Małgorzata Pietrzyk
KP
Kasia
50 zł
 
Hidden data
hidden
ŁK
Łucja Kuś
 
Hidden data
50 zł
MP
Gosia
20 zł
GB
Great Britain
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!