id: 4gyp86

Na zakup używanego laptopa do nauki zdalnej

Na zakup używanego laptopa do nauki zdalnej

Our users created 1 187 785 fundraisers and raised 1 249 586 862 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Kochani, aż mi słów brakuje, nadal jestem w ciężkim szoku, że tak wiele osób chce mi pomóc. Dziękuję za każdą złotówkę i za wasze dobre serca. Jesteście cudowni ❤❤❤

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Witam serdecznie,


nazywam się Martyna, samotnie wychowuję córkę z niepełnosprawnością (ADD oraz ZA zaburzenia koncentracji i uwagi oraz lekki asperger). Niestety ze względu na problemy córki zmuszona byłam zrezygnować z pracy, przez co nasza sytuacja finansowa znacznie się pogorszyła.

Do tej pory radziłyśmy sobie raz lepiej, raz gorzej, ale dawałam radę.

Nigdy nie prosiłam o wsparcie i dlatego z góry przepraszam za chaotyczny tekst. Staram się jak najlepiej opisać sytuację.

Wiem, że 400 zł to niewiele i wielu z Was pomyśli, że to śmieszne, ale niestety. Pandemia znacznie wplywa na nasze finanse między innymi dlatego, że zmuszona jestem prywatnie kontynuować terapię córki (Na nfz od marca byłyśmy 3 razy, reszta to teleporady totalnie bez sensu przy dziecku które nie rozmawia z psychologiem przez telefon). W tej chwili nie mam nawet tyle by kupić córce używany laptop do nauki online.

Nasz obecny niestety jest wiekowy i ma uszkodzoną kamerkę oraz mikrofon (naprawa nie wchodzi w grę ponieważ było to już robione i niestety nadal nie działa).

Oczywiście zgłosiłam problem w szkole córki, ale jedyne co zrobili to wpisali ją na listę rezerwową jest 4, co w praktyce oznacza, że szanse na laptop ze szkoły mamy raczej zerowe.

Mops, pcpr oraz miasto również nie ma w tej chwili jak pomóc. (Niestety w jednym mieście, kilka szkół podstawowych z czego przynajmniej w 3 szkołach sprzęty leżą na stanie, ale wydział edukacji nie potrafi wyjaśnić dlaczego np. Nie można niewykorzystanych sprzętów użyczyć dzieciom w szkołach w których ich brakuje. Według mnie trochę nielogiczne, ale co ja tam wiem).

Z braku pomysłu odeszłam więc miejscowe komisy.

Niestety nie stać mnie nawet na używany sprzęt.

Rodzice dzieci szkolnych zapewne zrozumieją jak ważne jest by uczeń miał możliwość chociaż się odezwać. Corka na lekcjach ma problem ponieważ musi pisać, a nie każdy to rozumie przez co zapominają, że w ogóle jest na lekcji. Mam ogromny żal i złość, że nie mogę stworzyć dziecku warunków do nauki jakich wymaga szkoła.

Bardzo proszę o pomoc, każda złotówka zbliży nas do zakupu.

Wiem, że dobrych ludzi jest wielu i wierzę, że znajdą się tacy którzy zrozumieją moją sytuację i pomogą nam.

Jeśli ktoś z osób czytających posiada może jakiś stary nieużywany sprzęt, lub wie jak mogę uzyskać pomoc proszę o email.

Każda pomoc jest na wagę złota

Życzę dużo miłości i zdrowia oraz z całego serca dziękuję wszystkim darczyńcom

Martyna i Agatka



There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 336

preloader

Comments 23

 
2500 characters