id: 4hkfvk

Ufunduj z nami stypendia – daj młodym szansę na sukces!

Ufunduj z nami stypendia – daj młodym szansę na sukces!

Our users created 1 186 647 fundraisers and raised 1 247 165 991 zł

What will you fundraise for today?

Description

Świąteczno-noworoczna zbiórka – „daj młodym szansę na sukces” – to zrzutka dla nowych stypendystów Programu Stypendialnego „Młody Talent Krajny i Pałuk”. Do każdej zebranej w ten sposób złotówki dokładamy drugą złotówkę. Razem możemy więc podwoić pulę środków na stypendia dla młodzieży w roku szkolnym 2023/2024.


Młody Talent Krajny i Pałuk to wieloletnia (działająca od 2008 roku) inicjatywa wspierająca zdolną młodzież z terenu powiatu nakielskiego w województwie kujawsko-pomorskim. Utworzona w ramach Stowarzyszenia Partnerstwo dla Krajny i Pałuk społeczna Kapituła Funduszu Stypendialnego spośród wielu zgłoszeń, kierując się ustalonymi od lat kryteriami, wybiera najzdolniejszych młodych ludzi (uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich) i wspiera rozwój ich wybitnych talentów, przekazując dwa razy w roku stypendium z przeznaczeniem na realizację potrzeb związanych z osiąganiem przez nich dalszych sukcesów.


Wśród ponad 100 dotychczasowych stypendystów Funduszu znaleźli się m.in. Amelia Małysz – tancerka (koryfeja) Opery Nova w Bydgoszczy, Monika Marach – Mistrzyni Europy i Wicemistrzyni Świata juniorów w podnoszeniu ciężarów, Szymon Brukwicki – pasjonat gotowania i twórca Akademii Kulinarnej, Agata Stachowiak – laureatka programu „You Can Dance”, a także prawnik, lekarz, tancerki, śpiewacy, wybitni szachiści, judocy, lekkoatleci (w tym m.in. Dawid Wegner finalista Mistrzostw Świata seniorów 2023 w rzucie oszczepem) i wielu innych.


Jeśli uważacie, podobnie jak my, że warto pomagać młodym i zdolnym z naszego powiatu, aby mogli dołączyć do najlepszych w Polsce i zdobywać laury, mistrzostwa w swoich dziedzinach zainteresowań i rozwijać swoje talenty oraz pasje, to nie żałujcie grosza!


Więcej o Programie Stypendialnym przeczytacie na stronie: mlodytalent.com.pl.


Budujmy razem przestrzeń dostrzegania nieskończonych możliwości nastoletnich talentów po to, by w przyszłości, jako wielcy-dorośli, osiągali znaczące sukcesy, promowali nasz region i kreowali kolejne pokolenia zdolnych Młodych Talentów Krajny i Pałuk! 

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 8

MB
Marietta Błaszkiewicz
100 zł
MJ
4M INVEST
100 zł
RY
Ryś
300 zł
RK
Ryszard Kamiński
100 zł
MJ
Medard
70 zł
EM
Witas
20 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
hidden

Comments 1

 
2500 characters
  •  
    Anonymous user

    Trzymam kciuki za młode talenty i powodzenie zbiórki.

    50 zł