id: 4kaznt

Idziemy do szkoły!

Idziemy do szkoły!

Our users created 1 189 759 fundraisers and raised 1 253 770 608 zł

What will you fundraise for today?

Description

h39077422ed3eed6.jpegIdziemy do szkoły!


Fabian, Jefferson, Robert, Doreen, Ann i wielu innych uczniów oraz studentów może z radością pójść do szkoły tylko dzięki naszej pomocy.


Oaza przez program Adopcji na Odległość wspiera ponad 300 dzieci z najuboższych rodzin, z Domów Dziecka, opłacając im szkołę, wyżywienie, zamieszkanie, mundurki i buty. Poza nimi jest grupa dzieci, które z powodów formalnych nie są w stanie być włączone do projektu, co nie znaczy, że nie chcemy im pomóc. Trymestr szkoły podstawowej to ok 50 - 100 zł (oczywiście to kwota bez wyżywienia, mundurków, butów i innych potrzebnych rzeczy), liceum 500 - 1000 zł (już z noclegiem i wyżywieniem), a studia to wydatek 1000 - 2000 zł za semestr. Dlaczego 5000 zł? Żeby pomóc choć tym, u których jest najtrudniej, wysłać choćby jedno dziecko z rodziny do szkoły, a one pomogą następnym w przyszłości, zapłacić choć jednemu lub dwóm studentom za semestr nauki. Oczywiście im więcej zbierzemy, tym większej ilości dzieci pomożemy.


v2296e9635edc4d2.jpeg


Komu pomagamy?


Ludziom, których znamy od dawna. Jefferson, Enos i Robert to młodzi chłopcy, którzy na swoją szansę czekali od 2014 roku, niestety dopiero w 2020 roku udało się im pomóc. Teraz są dumnymi studentami i za 2-3 lata będą w stanie mieć świetną pracę i pomagać innym.


Salome, Juster, Christine to matki, które mimo tego, że bardzo ciężko im w życiu podejmują najcięższe prace, żeby wyedukować swoje dzieci. Ale każdego miesiąca trochę im brakuje. Nie są w stanie aż tyle odłożyć, dlatego pomagamy, dopłacamy różnice, a za kilka miesięcy, lat te dzieci pomogą kolejnym i zmienią otaczającą ich rzeczywistość.s60c59efd82171d2.jpeg


W Kenii rok szkolny zaczyna się w styczniu, ale nasze dzieci również we wrześniu wróciły do szkoły. Tak jak polskie. Z tym, że na kolejny trymestr po krótkich, bo tygodniowych, wakacjach. W Kenii w czasie pandemii nie było możliwości nauki zdalnej, zatem ministerstwo edukacji zdecydowało się skrócić wakacje przez następnych kilka lat i w ten sposób nadrobić stracony czas. Rodzice są w długach po tych ciężkich dniach bez możliwości zarobku, dlatego tak bardzo i szczególnie teraz chcemy pomóc!


W imieniu NASZYCH dzieci, dziękujemy!

Oaza w Afryce

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 31

 
Hidden data
50 zł
PM
Piotr Misiewicz
50 zł
Justyna
50 zł
MK
Maria KK
50 zł
JJ
Jolanta Jawornik
50 zł
 
Hidden data
40 zł
MS
Gosia Szostak
30 zł
 
Hidden data
30 zł
KW
Katarzyna T.
20 zł
AN
Anna
20 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!