id: 4m3m6z

Akcja "Diamentowe Kobiety" - Szlifujemy diamenty! Wspieramy rozwój kobiet

Akcja "Diamentowe Kobiety" - Szlifujemy diamenty! Wspieramy rozwój kobiet

Our users created 1 186 704 fundraisers and raised 1 247 353 610 zł

What will you fundraise for today?

Description

Celem fundacji jest wspieranie kobiet z naszego najbliższego otoczenia, aby stały się bardziej otwarte, aktywne, świadome możliwości rozwoju, podnoszenia jakości życia, zmiany sposobu postrzegania zmian na pozytywną.

Przekazem naszej fundacji jest pomoc w wiary we własne siły, umacnianie środowiska domowego między innymi płynne zarządzanie czasem rodzinnym i zasobami finansowymi, pomoc w utrzymaniu balansu pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, oraz znalezieniem czasu na własny rozwój, na aktywność fizyczną oraz utrzymania stabilności zdrowia psychicznego i fizycznego.

 

Nagranie „Diamentowe Kobiety Zamościa” to forma medialnego przekazu o przełamywaniu barier przez kobiety, o stawianiu kroku do przodu w niepewnych czasach.

Kampania Fundacji Zibera „Diamentowe Kobiety Zamościa” ma na celu rozpowszechnianie głębszych wartości. Kampania obejmuje nagranie i dystrubucje filmu, spotkania eksperckie dla kobiet. Spotkanie eksperckie będą realizowane niebawem od czerwca.

 

Fundacja wspiera głównie kobiety w ich działaniach, wspiera poprzez inicjatywy pomocy tym, którzy potrzebują, promuje lokalnych przedsiębiorców, promuje piękno małomiasteczkowego życia. Dotychczas Fundacja Zibera nie wygenerowała przychodu, a wszystkie podjęte działania były probono. Aby Fundacja Zibera mogła kontynuuować swoją misję i sfinalizować kampanię, potrzebuje pomocy finansowej na: pokrycie kosztów filmu, zorganizowanie spotkań eksperckich i zorganizowania cyklu warsztatów artystycznych w plenerze na Roztoczu. Aby te wszystkie plany były możliwe tutaj jest prośba do wszystkich chętnych do wspierania rozwoju naszej lokalnej społeczności kobiet, do współudziału w kształtowania większych możliwości lokalnej społeczności kobiet. Każdy grosik się liczy.

Najbliższe planowane działania Fundacji Zibera będą:

1.      Artystyczne zajęcia plenerowe dla kobiet „ARTmy – nieznani artyści” na terenie Roztocza– tutaj niezbędne finansowanie na materiały malarskie. Celem projektu „ARTmy- nieznani artyści” jest przeprowadzenie cyklu warsztatów malarskich w plenerze, w ramach warsztatów uczestniczki zapoznają się z zasadami kompozycji malarskiej. Na koniec cyklu zorganizowany zostanie wernisaż prac we Wrześniu 2020.

2.      Organizowanie spotkań eksperckich w Zamościu z zakresu inteligencji emocjonalnej, zarządzania swoją energią, strategii zarządzania, psychologii społecznej, rozpoczynania własnej działalności oraz z zakresu wielu innych tematów. Cykl spotkań będzie przebiegał w małych 15 osobowych grupach. Planowane spotkania to nie tylko szkolenie, ale dogłębne poznanie i zrozumienie tematu. Zaproszeni eksperci będą to osoby z bogatym doświadczeniem, których warsztaty będą na wysokim poziomie merytorycznym.

3.      Comiesięczne Otwarte Spotkania Fundacji Zibera – spotkanie te dedykowane są całej społeczności kobiet, które szukają tego „czegoś”, najczęściej inspiracji, motywacji do działania lub poznania większej rzeszy kobiet świadomych.

Fundacja Zibera to wspieranie kobiet, reprezentowanie społeczności, wolność, równowaga i indywidualizm.

 

Udział w otwartych spotkaniach Fundacji Zibera jest bezpłatny.

Spotkania eksperckie wymagają nakładów finansowych, stąd też aby zagwarantować obecność uczestników pobierana będzie nominalna kwota.

Spotkania artystyczne w zależności od zebranych środków mogą odbywać się za kwoty nominalne.


Przynależność do Fundacji Zibera, to przynależność do sieci kobiet świadomych i otwartych. Każda kobieta jest inna, ma swoje indywiduwalne walory, ma własny styl życia, ale wszystkie kobiety łączy jedno - potrzeba zmiany i rozwoju.

 

Dotychczas Fundacja Zibera zorganizowała 9 spotkań otwartych dla kobiet.

Cała zbiórka ma na celu utrzymanie działalności statutowej Fundacji Zibera.


Fundacja Zibera aktywnie działa od ponad roku, dotychczas udało nam się zorganizować bezpłatne zajęcia wyrównawcze z matematyki dla dzieci i młodzieży ze szkół średnich i podstawowych, 9 spotkań otwartych dla kobiet, panele dyskusyjne, wydarzenia okolicznościowe - Święto Pieczonego ziemniaka w Mokrem, nagrać dwa filmy motywacyjne o Diamentowych Kobietach Zamościa, przeprowadzić zbiórkę pieniędzy dla 5letniego Karolka z Zamościa z efektem zbiórki jest zebrana suma 30.000,00zł z akcji na Facebook „Pomoc dla Karolka” i akcji na zrzutka.pl. Przyp. Karolek choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Akcja zbiórki "pomoc dla Karolka" będzie kontynuowana w czerwcu. 

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 3

TC
Teresa
100 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!