id: 4mg8x5

Remont zalanego mieszkania

Remont zalanego mieszkania

Our users created 1 177 287 fundraisers and raised 1 229 525 514 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nazywam się Marika Bernaciak, wraz z moim bratem Kacprem Bogusławskim postanowilismy zorganizować zbiórkę aby chociaz w malym stopniu pomoc odremontować mieszkanie jednym z najbardziej bliskich nam osób.

21 maja 2024 doszlo do podpalenia bloku, ktory zniszczyl 8 mieszkań. Iwona i Łukasz Boguslawscy to wlasnie jedna z tych rodzin, ktorzy stracili swoj ,,dach nad głową,,. Spłonął dach i 2 pietro. Mieszkanie Iwony i Łukasza rowniez bardzo ucierpialo. Nie jest i jeszcze dlugo nie bedzie mozliwe do zamieszkania. Tysiace litrów, ktore caly czas scieka w dół coraz bardziej niszczy im mieszkanie. Przez jedyne dostępne pol godziny następnego dnia po pożarze, udalo nam sie wyniesc cześć ubran, kosmetykow czy najważniejsze dokumety, jednak pozostala większość rzeczy niestety ucierpiala. Koszty jakie beda musieli poniesc w celu wyremontowania tego na nowo, sa bardzo duze. Jest to skucie wszystkiego do tynków, pozrywanie podlog i zaczecie wszystkiego od podstaw, lacznie z elektryka. Cala reszte umeblowania czy wyposażenia mieszkania/domu wszyscy wiecie z jakimi kosztami sie wiążę. Iwona i Łukasz to osoby ciepłe, empatyczne i niekonfliktowe. To osoby, ktore sa ostatnie do szukania problemu czy zamartwiania sie rzeczami ktore nie są istotne. Nie raz pomagali w wielu zbiorkach charytatywnych, jednak teraz to oni potrzebuja pomocy. 

Chcielibyśmy aby ten spokoj i radosc z zycia, którą do tej pory mieli, wrocila jak najszybciej. Nigdy wczesniej nie widzielismy ich w takim stanie, kiedy wspolnie z nimi stalismy pod płonącym blokiem. W sytuacji kiedy traca to na co wspolnie zapracowali.

Zawsze moglismy i mozemy na nich liczyc, wiec w tej trudnej i ciezkiej sytuacji nie wyobrazamy sobie tego ze mielibyśmy im nie pomoc i chcemy odwdzieczyc sie za wszystkie dobra, ktore oni kieruja w nasza strone. Wiec jezeli komus z Was rowniez kiedys pomogli, mysle ze jest to bardzo dobry moment aby sie odwdzieczyc. Na pewno oni jak i my będziemy bardzo wdzięczni Wam, za dolozenie nawet symbolicznej ,,zlotowki,, do odbudowania ich spokoju zycia. 


Dziękujemy z calego serca!


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 66

MI
Monia Imańska
50 zł
MS
Kilerek
100 zł
 
Hidden data
hidden
Mariusz śmieszny
100 zł
ZN
Znajomi
200 zł
BI
Bożena i Anna
100 zł
KP
Evgeni Petrov
700 zł
MB
Ciocia Ala
500 zł
MB
Mmm
5 zł
RE
Renata
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!