id: 4mx9k9

Pomoc dla Justyny w walce z chorobą nowotworową

Pomoc dla Justyny w walce z chorobą nowotworową

Our users created 1 189 446 fundraisers and raised 1 253 264 110 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam,


Apelujemy o pomoc dla Justyny. Wspaniała żona i pełna życia mama trójki pociech. Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Do tej pory wiodła życie tak jak każdy z Nas; dzieci, dom, praca i rodzina. Zawsze chętna i zaangażowana w pomoc innym, teraz to Ona znalazła się w potrzebie i potrzebuje Naszej pomocy.


W styczniu tego roku usłyszała diagnozę, która zatrzęsła całym jej dotychczasowym światem - Rak złośliwy piersi z przerzutami do węzłów chłonnych. Rozpoczęła się trudna, długa i wyczerpująca walka o zdrowie i życie. 5 miesięcy chemioterapii, następnie operacja radykalna masektomia i jak również rehabilitacja usprawniająca rękę po operacji. Niestety to nie wystarczyło i po otrzymaniu wyników hist-pat okazało się, że komórki nowotworowe nie zostały w pełni zniszczone i Justyna musiał przejść 3 tygodnie radioterapii. Ale to nie koniec, leczenie które obecnie kontynuuje będzie trwało przez najbliższe lata. Koszt leczenia i rehabilitacji przerósł możliwości Nasze, Justyny zarówno jak jej rodziny. Koszty są nierealne do osiągnięcia dla przeciętnego człowieka. Stąd też ta inicjatywa i serdeczna prośba o pomoc dla naszej Justyny.


To jest nasza wojownicza, wciąż się nie poddaje, bo ma dla kogo żyć i to jest jej motorem napędowym. Jak każda matka chce widzieć jak dorastają jej dzieci i wspólnie z mężem wychowywać i darzyć je miłością jak najlepiej tylko potrafi. Jest doskonale świadoma kosztów leczenia, ale pomimo tego nie podda się i będzie dalej walczyć.


Idą Swięta Bożego Narodzenia, wiec podarujmy Justynie choćby szansę na życie, szansę na walka, a jej dzieciom nadzieje, szansę na dzieciństwo z kochającą mamą


Dziękujemy z całego serca za każdą wpłatę!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 330

preloader

Comments 3

 
2500 characters