id: 4nnv32

Za prawdę się płaci

Za prawdę się płaci

 
Szymon Czekaj

Updates2

  • Jakiś czas temu na naszym profilu zainicjowaliśmy zbiórkę, której zadaniem było zebrać fundusze potrzebne do zapłaty kary, która za głoszenie prawdy została nałożona na nasz klub.


    Nie musieliśmy długo czekać i już po 4h od startu zbiórka osiągnęła swój cel. Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować każdemu kto się dołożył. W pewnych sprawach musimy być jednomyślni i działać ponad podziałami. 


    Jeszcze tego samego dnia dostajemy informację od zarządu klubu, że karę w wysokości 2000 euro klub pokryje z własnych środków. W związku z tym postanowiliśmy całą uzbieraną kwotę tj. 11 650 zł przekazać na cele charytatywne. 


    W ostatnim czasie jesteśmy świadkami tragedii jaka dzieje się w naszym kraju więc cel na jaki przeznaczamy fundusze to zbiórka Polskiego Czerwonego Krzyża, która ma pomóc osobom poszkodowanym w powodzi.

    Źródło: fanpage FB Kibice Unii Oświęcim

    ICbJBXYLKE24Sk3H.jpg

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

Edit:


W związku z komunikatem klubu, który zobligował się do zapłaty kary nałożonej przez CHL.

ZBiórka zostaje zamknięta Zebrana kwota w całości zostanie przeznaczona na cele charytatywne.


Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za zaangażowanie i pomoc w obronie wartości i prawdy. W takich sytuacjach ponad podziałami powinniśmy mówić jednym głosem.


Na dniach rozliczymy się z całej sumy pieniędzy, która zasiliła naszą zbiórkę.


Z kibicowskimi pozdrowieniami


Kibice Unii Oświęcim



Stało się to co wszyscy przypuszczali. Nasz klub został ukarany karą 2 tysiące euro za wyrażenie prawdy historycznej o niemieckich obozach śmierci. 

Wierzymy, że wszyscy, którzy cenią prawdę historyczną naszego kraju dorzucą się do zrzutki. 

Cała Unia Zawsze Razem!


P.S 

To jest jedyna zbiórka uruchomiona przez Kibiców Unii Oświęcim.


Nadwyżka ze zbiórki zostanie przekazana na cele charytatywne o czym wszystkich poinformujemy.

Location

Comments 8

 
2500 characters
  •  
    Anonymous user

    Yeahb4c lemingów pozdro z nowego targu

    PLN 50
  •  
    Polonia Warszawa

    Mój dziadek przeżył Auschwitz, dziękuję za te oprawę!
    Rodowity Warszawiak KSP

    PLN 19.11
  •  
    User unregistered

    H&G

    PLN 19.46
  •  
    User unregistered

    Szacunek za głoszenie prawdy!

    PLN 19.38
  •  
    Michał W

    ToMyPolacy.pl

    hidden
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using