id: 4wafbx

Maski dla głogowskiego Pogotowia Ratunkowego!

Maski dla głogowskiego Pogotowia Ratunkowego!

Our users created 1 189 947 fundraisers and raised 1 254 107 009 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Aktualizacja: Starostwo Powiatowe w Głogowie wyprzedziło nas z wsparciem głogowskiego oddziału Pogotowia Ratunkowego, poprzez zakup półmasek. Dlatego tez środki są na bieżąco przeznaczane na inne potrzebne rzeczy. Zakupiliśmy już prawie 100 skafandrów, 65l płynu do odkażania, kilka tysięcy rękawiczek nitrylowych, ponad 700m2 flizeliny do szycia maseczek, 30km nici, 4 profesjonalne termometry i 1600 końcówek jednorazowych, kilkadziesiąt kramów do rąk, pokryliśmy także koszty logistyczne. Wsparcie w takiej postaci trafia głównie do głogowskiego oddziału Pogotowia Ratunkowego. W środki takie jak gotowe maseczki i kremy do rąk wyposażamy także głogowski SOR, Komendę Powiatową Policji w Głogowie oraz przychodnie i osoby prywatne.

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Ruszamy z pomocą! Zbieramy środki na zakup kompletów maseczek z filtrami dla głogowskiego Pogotowia Ratunkowego. Zapotrzebowanie jest duże: aby zaopatrzyć każdą osobę poświęcającą się dla nas, potrzebujemy 38 masek 3M 6000 wraz z filtrem P3 3M 6038. Maski są wielorazowe i podlegają dezynfekcji.


W obecnej sytuacji taki zestaw jest niezbędnym wyposażeniem każdego ratownika, pielęgniarki czy lekarza.

Niestety w tej chwili na wyposażeniu głogowskiego Pogotowia jest ich o wiele mniej, niż powinno. Stąd pomysł na zbiórkę, którą organizujemy po konsultacji z PR. Chcemy pomóc ludziom, którzy na co dzień są gotowi pomagać nam!


Kwota wydaje się duża, ale wierzymy, że wspólnymi siłami szybko uda się zrealizować zamówienie.


Aktualizacja: Starostwo Powiatowe w Głogowie wyprzedziło nas z wsparciem głogowskiego oddziału Pogotowia Ratunkowego, poprzez zakup półmasek. Dlatego tez środki są na bieżąco przeznaczane na inne potrzebne rzeczy. Zakupiliśmy już prawie 100 skafandrów, 65l płynu do odkażania, kilka tysięcy rękawiczek nitrylowych, ponad 700m2 flizeliny do szycia maseczek, 30km nici, 4 profesjonalne termometry i 1600 końcówek jednorazowych, kilkadziesiąt kramów do rąk, pokryliśmy także koszty logistyczne. Wsparcie w takiej postaci trafia głównie do głogowskiego oddziału Pogotowia Ratunkowego. W środki takie jak gotowe maseczki i kremy do rąk wyposażamy także głogowski SOR, Komendę Powiatową Policji w Głogowie oraz przychodnie i osoby prywatne. Na facebookowym profilu Fotografia Ratownictwa z Głogowa na bieżąco dokumentujemy przekazanie większości zakupionych rzeczy.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 191

preloader

Comments 1

 
2500 characters
 • Kamil Lewandowski

  PAMIĘTACIE POLONEZA???? Zajrzyjcie do mnie na : https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Zbieram na BUDOWĘ DUŻEGO MODELU. Bardzo zależy mi na tym projekcie----jest obiecujący i robi wrażenie, a właśnie Ty Drogi Człowieku Możesz wziąć w tym udział dokładając do tego swą "cegiełkę". WIELKIE DZIĘKI!!! :-)