id: 52den2

Wsparcie Południka Zero

Wsparcie Południka Zero

Our users created 1 188 897 fundraisers and raised 1 252 332 006 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Nowe rozdanie!

  Z chwilą zamknięcia lokalu, rozpoczęliśmy u nas remont oraz porządki, żeby ponownie otwarty Południk czekał na Was w odświeżonej wersji. Tak jak pozostałe kawiarnie i restauracje, otworzyliśmy sprzedaż jedzenia na wynos. Jednak przewidujemy, że minie jeszcze dużo czasu, zanim Południk będzie mógł działać w 100%, a co za tym idzie — ruszy z wydarzeniami podróżniczymi, które są dla tego miejsca wiatrem w żagle.


  Sytuacja wygląda tak, że bez wprowadzenia znaczących zmian, możemy najzwyczajniej nie utrzymać naszego miejsca po jego otwarciu. Wspólnie opracowujemy nowe pomysły, z którymi chcielibyśmy ruszyć w najbliższym czasie, dlatego postanowiliśmy przedłużyć zbiórkę i podwyższyć jej kwotę docelową. Zebrane pieniądze będziemy przeznaczać na utrzymanie i rozwój Południka. W planach są m.in. nowe social media, usługi prelekcji online, nasze własne kuchenne rewolucje, ale to będzie dopiero początek listy. Z postępów nad pracami będziemy Was informować w aktualizacjach na stronie zrzutki i na fanpage’u na facebooku. 


  Trzymajcie się w zdrowiu!  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description


Południk Zero to kawiarnia podróżnicza, jak mawiają nasi goście, klimatem przypominające schronisko… tylko znajdujące się w centrum Warszawy. Zaciszne lokum dla podróżników, ale każdy może tu znaleźć miejsce dla siebie.

Od ponad 9 lat organizujemy pokazy zdjęć, spotkania, koncerty i inne wydarzenia związane z podróżami. Po południu zaciszne miejsce na kawę, ciasto i poczytanie książki. Wieczorem imprezy, pokazy slajdów, spotkania ze znajomymi, koncerty, śpiewanki, dobre miejsce na urządzenie urodzin i na planszowe gry towarzyskie.


Dziś stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem. W związku z pandemią musieliśmy zamknąć lokal. Od tego jak długo potrwa przerwa, zależy czy Południk przetrwa i w jakiej kondycji. Jednak bez pomocy możemy nie utrzymać naszego miejsca i dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie. Będziemy bardzo wdzięczni za najmniejszą wpłatę i każde udostępnienie. Chcielibyśmy, aby Południk mógł dalej pełnić funkcję podróżniczej kawiarni przez kolejne lata i mamy nadzieję, że najgorszy scenariusz się nie spełni i już niebawem Południk zacznie normalnie działać, a Wy będziecie mogli się nim cieszyć.


Południk Zero to miejsce stworzone przez podróżników dla podróżników. Stąd wyruszają najdalsze podróże w najodleglejsze zakątki świata...


r8a1714c182327a4.jpeg

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 169

preloader

Comments 5

 
2500 characters
 • Patrycja Kanigowska

  Zawsze się do Was wybierałam i ciągle nie mogłam znaleźć czasu Dzięki transmisjom online w końcu mogę być z Wami :) Gdyby pokazy online zostały także po kwarantannie moje serduszko bardzo by urosło <3

 • M
  Małgosia

  Jeszcze będzie przepięknie!

  25 zł
 • AK
  Adam Kamiński

  Jestem współzałożycielem Friends Away na Facebooku! Jesteśmy od 5 miesięcy w podróży i po powrocie chcieliśmy się podzielić wrażeniami właśnie u was! Mamy nadzieję że przetrwacie najgorsze i wszystko wróci do normy!

  50 zł
 •  
  Anonymous user

  Trzymajcie się :)

  50 zł
 • MW
  Marcin

  Trzymam kciuki!

  20 zł