id: 556j6e

Misja dr Pikulskiej i Katarzyny Okulskiej w Beninie

Misja dr Pikulskiej i Katarzyny Okulskiej w Beninie

Description

Dr Katarzyna Pikulska wraz z koleżanką Katarzyną Okulską jadą na świąteczną misję charytatywną do Beninu. Misję musiały sfinansować z kredytu. Wciąż szukają funduszy na leki i podstawowe narzędzia. Pomóżmy im pomagać.

Na miejscu będą pomagać 250 dzieciom z 9 wsi z regionu tzw. defaworyzowanego, w tym wsi Nazoume niedaleko od Cotonou, największego miasta Beninu w zachodniej części Afryki. Region, gdzie dzieci chorują i umierają przede wszystkim na malarię. Akcja świąteczna ma cel - prezent dla każdego dziecka, leki dla chorych.

Zebrane fundusze umożliwią zakup leków i niezbędnego sprzętu medycznego tak bardzo potrzebnego i niedostępnego tam, gdzie jadą.

Comments 11

 
2500 characters
  •  
    User unregistered

    Dziękuję Pani Doktor.

  •  
    Anonymous user

    Powodzenia

  •  
    User unregistered

    Powodzenia! Brawo!

  •  
    User unregistered

    Powodzenia. Trzymam kciuki. Po powrocie wspieraj nasz protest jak do tej pory!

  •  
    User unregistered

    Trzymam za Panią kciuki, Pani Doktor. Informację o Pani wyjeździe i o zrzutce przesłałem też na TT min. Radziwiłłowi, zachęcając go, żeby w dowód sympatii dla młodych lekarzy też coś dorzucił.
    Z poważaniem,
    Mariusz Machnikowski

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using