id: 55v6vw
Ogrodzenie naszych pastwisk - cel tak bardzo nam ważny ,
Ogrodzenie naszych pastwisk - cel tak bardzo nam ważny ,
Description
‼️Temat nam tak bliski jak finansowo odległy wciąż nie dający spokoju - ogrodzenie . ‼️
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻Mimo znalezienia słupków betonowych w bliskiej okolicy w cenie 30 zł / szt. , taśm , łączników , druta , izolatorów to zakup wszystkiego to nasze marzenie i w tym momencie wymarzony cel . ogrodzenie na naszym 9 hektarowym padoku dla dużych koni to nasza zmora która nie daje nam spokojnie spać :( mimo chęci do pracy ⚒️🪚🪓🔨w wykonaniu z powietrza ogrodzenia nie stworzymy , ludzie dzwonią do nas że pomogli by ale w czym jak nie mamy materiałów 🔨🪓🪚to co mieli byśmy robić . Wiele rzeczy - prawie wszystko co możemy zrobić sami robimy ale wykonanie ogrodzenia z drewna 🌲🌲 nas przerosło pod każdym względem przede wszystkim finansowym 💰o siłach 💪nawet już nie pisze 🏋🏻🏋️🏋️🏋️. 🐴🐴 Jeśli mieli byście pomóc nam stworzyć bezpieczne ogrodzenie prosimy o wpłatę nawet 2 💸5 💸10 zł 💸niby tak niewiele ale od wielu stworzy to możliwość zabezpieczenia naszych podopiecznych przed największym dla nich zagrożeniem - człowiekiem 👤👤👤👤 . W zeszłym roku 🐴🐴🐴3 z naszych koni wybrały się za grzybiarzem który wtargnął na nasz teren w poszukiwaniu grzybów🍄🍄 na drogę Modliszówkę zostały dosłownie zaprowadzone za wiaderkiem bo przecież to super atrakcja gdzie zabezpieczyła je policja🚔🚓🚓🚓 . Konie ciekawskie poszły za wiaderkiem ponieważ kojarzy im się ze smakołykami takimi jak jabłka 🍏🍎 , marchewka 🥕🥕 , pietruszka 🥕🥕🥕🥕🥕 .
Nagminnie mimo znaków musimy zwracać uwagę osobom które próbują dokarmiać 🧑🍳 nasze konie dla własnej przyjemności i rozrywki a trudno jest przypilnować 9 hektarów a nasze konie łakomczuchy mimo pełnych brzuchów nie pogardza niczym danym z ludzkiej ręki 🍦🍨🍩🍫🍬🍭🧁‼️‼️‼️‼️ .
Pomocy błagamy razem możemy więcej niż nasza dwójka 💕😩😩😩😩🥹🥹🥹💕
Błagamy , prosimy o pomoc - to ogrodzenie to koszmar który prześladuje nas od ponad roku . W ciągu ostatniej zrzutki która trwała 90 dni udało się uzbierać 1305 zł które zostało przeznaczone na zakup elektryzatora
Oraz izolatorów oraz taśmę aby łatać nasze ogrodzenie zrywane systematycznie przez dzikie zwierzęta uciekające przed wycinka w lesie lub polowaniami . Za każdym razem gdy zaczynamy się odgrzebywać z płatności bierzących coś musi się stać , podbicie , patrycjusz borsuk 🦡, jeż sylwester🦔 , kończy się pasza 🚨, kowal 🚨 i tak w kółko . Dlatego wasza pomoc jest dla nas ostatnia deska 🏄🏄♂️ratunku abyśmy my jak i nasze 🐴konie spali spokojnie 🛌💤😴. Jeśli zostaną jakieś środki zostaną one przeznaczone na zagrodę dla baranów🐏🐏🐏oraz powiększenie padoku dla kucyków 🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴 .
Wierzymy w nas razem pomożecie nam ? 👩❤️👨🦄🦊🦌🦔🦙🦘
W najbliższym czasie planujemy również zbiórkę na opony i oklejenie karetki 🚑🚑🚑 dla zwierząt 🐾 🦊🦌🦔🐴🐏🦉🐸🐻🐰🐹🐭🐶🐺🦇🐗🦆🦅🐑🐏🐖🦌🐐🐄🦮🐕🦺🐈🐈⬛🐓🦃🦤🦜🦨🦡🦫🦦🦔🐿️🐀🐁🐇🦢🦝🐾lub zakup magnesów oznaczających nasz pojazd i doposażenia karetki w klatki , matę grzejącą , zapasy strzykawek💉💉 wenflonów leków igieł 💉💉opatrunków bandaży 👩⚕️🧑⚕️👨⚕️🧑⚕️i tak można bez końca .
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻Mimo znalezienia słupków betonowych w bliskiej okolicy w cenie 30 zł / szt. , taśm , łączników , druta , izolatorów to zakup wszystkiego to nasze marzenie i w tym momencie wymarzony cel . ogrodzenie na naszym 9 hektarowym padoku dla dużych koni to nasza zmora która nie daje nam spokojnie spać :( mimo chęci do pracy ⚒️🪚🪓🔨w wykonaniu z powietrza ogrodzenia nie stworzymy , ludzie dzwonią do nas że pomogli by ale w czym jak nie mamy materiałów 🔨🪓🪚to co mieli byśmy robić . Wiele rzeczy - prawie wszystko co możemy zrobić sami robimy ale wykonanie ogrodzenia z drewna 🌲🌲 nas przerosło pod każdym względem przede wszystkim finansowym 💰o siłach 💪nawet już nie pisze 🏋🏻🏋️🏋️🏋️. 🐴🐴 Jeśli mieli byście pomóc nam stworzyć bezpieczne ogrodzenie prosimy o wpłatę nawet 2 💸5 💸10 zł 💸niby tak niewiele ale od wielu stworzy to możliwość zabezpieczenia naszych podopiecznych przed największym dla nich zagrożeniem - człowiekiem 👤👤👤👤 . W zeszłym roku 🐴🐴🐴3 z naszych koni wybrały się za grzybiarzem który wtargnął na nasz teren w poszukiwaniu grzybów🍄🍄 na drogę Modliszówkę zostały dosłownie zaprowadzone za wiaderkiem bo przecież to super atrakcja gdzie zabezpieczyła je policja🚔🚓🚓🚓 . Konie ciekawskie poszły za wiaderkiem ponieważ kojarzy im się ze smakołykami takimi jak jabłka 🍏🍎 , marchewka 🥕🥕 , pietruszka 🥕🥕🥕🥕🥕 .
Nagminnie mimo znaków musimy zwracać uwagę osobom które próbują dokarmiać 🧑🍳 nasze konie dla własnej przyjemności i rozrywki a trudno jest przypilnować 9 hektarów a nasze konie łakomczuchy mimo pełnych brzuchów nie pogardza niczym danym z ludzkiej ręki 🍦🍨🍩🍫🍬🍭🧁‼️‼️‼️‼️ .
Pomocy błagamy razem możemy więcej niż nasza dwójka 💕😩😩😩😩🥹🥹🥹💕
Błagamy , prosimy o pomoc - to ogrodzenie to koszmar który prześladuje nas od ponad roku . W ciągu ostatniej zrzutki która trwała 90 dni udało się uzbierać 1305 zł które zostało przeznaczone na zakup elektryzatora
Oraz izolatorów oraz taśmę aby łatać nasze ogrodzenie zrywane systematycznie przez dzikie zwierzęta uciekające przed wycinka w lesie lub polowaniami . Za każdym razem gdy zaczynamy się odgrzebywać z płatności bierzących coś musi się stać , podbicie , patrycjusz borsuk 🦡, jeż sylwester🦔 , kończy się pasza 🚨, kowal 🚨 i tak w kółko . Dlatego wasza pomoc jest dla nas ostatnia deska 🏄🏄♂️ratunku abyśmy my jak i nasze 🐴konie spali spokojnie 🛌💤😴. Jeśli zostaną jakieś środki zostaną one przeznaczone na zagrodę dla baranów🐏🐏🐏oraz powiększenie padoku dla kucyków 🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴 .
Wierzymy w nas razem pomożecie nam ? 👩❤️👨🦄🦊🦌🦔🦙🦘
W najbliższym czasie planujemy również zbiórkę na opony i oklejenie karetki 🚑🚑🚑 dla zwierząt 🐾 🦊🦌🦔🐴🐏🦉🐸🐻🐰🐹🐭🐶🐺🦇🐗🦆🦅🐑🐏🐖🦌🐐🐄🦮🐕🦺🐈🐈⬛🐓🦃🦤🦜🦨🦡🦫🦦🦔🐿️🐀🐁🐇🦢🦝🐾lub zakup magnesów oznaczających nasz pojazd i doposażenia karetki w klatki , matę grzejącą , zapasy strzykawek💉💉 wenflonów leków igieł 💉💉opatrunków bandaży 👩⚕️🧑⚕️👨⚕️🧑⚕️i tak można bez końca .
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using
this form.