id: 55xrum

IV Konferencja naukowa "W poszukiwaniu dobra wspólnego Polaków"

IV Konferencja naukowa "W poszukiwaniu dobra wspólnego Polaków"

Our users created 1 186 744 fundraisers and raised 1 247 427 929 zł

What will you fundraise for today?

Description

Czym jest dobro wspólne? Czym ono jest dla Polaków? Po raz czwarty spróbujemy przybliżyć się do prawdy na ten temat w trakcie IV Konferencji naukowej pt. „W poszukiwaniu dobra wspólnego Polaków”.


W kontekście naszej Ojczyzny oraz Narodu zdecydowanie zbyt dużo uwagi poświęca się studiowaniu i omawianiu naszej barwnej historii, a za mało na jej tworzeniu. Wychodzimy z założenia, że przyszłość jest teraz, dlatego już dziś musimy podjąć wysiłek intelektualny w służbie Rzeczpospolitej. Nie wyklucza to oczywiście studiowania naszej wspaniałej historii, wręcz przeciwnie. Chodzi o komplementarność myśli, wyciągamy wnioski z przeszłości, planujemy w teraźniejszości, pracujemy na przyszłość. W zbliżającej się Konferencji wezmą udział wybitni naukowcy, działacze społeczni i polityczni, którym na sercu leży przyszłość Polski i Polaków. Ich wspólnym celem będzie wykucie myśli, idei, a także konkretnych rozwiązań, które będą służyć naszemu narodowi.


i307aef4887ad50c.png

W dwudniowym wydarzeniu udział potwierdziło 20 prelegentów. Sama Konferencja odbędzie się w dniach od 17 do 19 września w miejscu wybitnie ważnym dla naszej historii – w Gietrzwałdzie – gdzie w 1877 roku Matka Boża objawiła się dwóm dziewczynkom, przemawiając do nich w języku polskim.


Liczymy, że wyjątkowość miejsca naszej konferencji natchnie naszych panelistów do ożywionej dyskusji na temat wspólnego dobra Polaków. Wydarzenie to organizujemy już po raz czwarty, nauczeni latami poprzednimi zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej misji. Koszt organizacji tej konferencji wyniesie 21.000 zł, jest to kwota znacząco przekraczająca nasze samodzielne możliwości. Mamy jednak nadzieję, że dobro wspólne Polski i Polaków to wartość, którą podziela szeroka rzesza ludzi. Dlatego zwracamy się do Państwa o finansowe wsparcie naszego projektu. Głównymi wydatkami podczas Konferencji będzie zapewnienie odpowiednio dużej sali do tego wydarzenia, a także koszt wydania publikacji pokonferencyjnej oraz zapewnienie transportu i noclegu dla zaproszonych prelegentów.


ef5d04a5f0f50fff.png

Dziękujemy serdecznie za wszelkie datki i zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco będziemy informować na temat naszych przedsięwzięć, zwłaszcza na temat konferencji, gdzie również dostępne będą nagrania poszczególnych prelekcji.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Offers/auctions 1

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Books • Other
W poszukiwaniu dobra wspólnego Polaków część 3
Książka z III edycji konferencji naukowej pt. "W poszukiwaniu dobra wspólnego Polaków" część 3.
100 zł

Sold: 2 out of 200

Ended

Donations 15

AP
Agnieszka Przybyla
430,09 zł
AS
Andrzej Szymański
480 zł
100 zł
 
Hidden data
10 zł
PK
Piotr Krudysz
100 zł
 
Hidden data
10 zł
 
User unregistered
220 zł
TK
100 zł
 
Hidden data
hidden
MM
Marcin Miętki
100 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters