id: 583u2c

Dla Hexy na operację i rehabilitację

Dla Hexy na operację i rehabilitację

 
Aneta Walczak

Updates3

  • Nie było nawet czasu żeby porozliczać wszystko i napisać co u nas 🫣

    Hexa ma się całkiem dobrze nie licząc najprawdopodobniej zerwanej powięzi 🙈

    CwQjIsS9NV8IgaVj.jpg

    Zaczęłyśmy już fizjo więc niestety w dalszym ciągu będziemy potrzebować wsparcia.

    Za 3 tygodnie czeka nas wizyta kontrolna już nieco bardziej kosztowna ze względu na sedacje i zdjęcia RTG.


    Poniżej wrzucam paragony z apteki, od wetów i zakupionych supli dla Hexy.

    qImFUDTy6OkN1ggT.jpg

    l4wPubPt3xBady6s.jpg

    rffslX6699caq3MV.jpg

    C1sdwBWhK7BN7EGZ.jpg

    bJPfcz79PQPbmKhj.jpg


    W Hexowej skarbonce pozostała nam kwotą w wysokości 691,35 zł, na bieżąco zapewne na fizjoterapię, choć jeszcze musimy wykonać badania przed planowaną sedacją.


    Dziękujemy serdecznie za każde okazane wsparcie ❤️

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

Nie planowałam pisać takiego opisu...

Naprawdę...

Przy tym wszystkim, co już mamy na głowie, liczyłam tylko, żeby nic więcej się nie wydarzyło.

Ale się wydarzyło...

Hexa zerwała więzadło.

Diagnoza jest jednoznaczna – operacja TPLO i to w najbliższym czasie.

GPW5fNHwjr2pAp25.jpg

2xJWfkH2YFxDUZut.jpgTo nie jest coś, co można odłożyć.

To ból, brak stabilności i tylko pogarszający się stan, jeśli nie zareagujemy teraz...

Więc Czeka nas w przyszłym tygodniu:

- operacja ortopedyczna (TPLO)

- badania krwi i echo serca przed zabiegiem, leki i kontrole

- późniejsza rehabilitacja

To są bardzo duże koszty, które pojawiły się w najgorszym możliwym momencie.


Bo teraz jestem już w miejscu, gdzie naprawdę nie mam jak tego opłacić...

I to jest dla mnie najtrudniejsze.

Zawsze miałam zabezpieczenie na swoje psy.

Zawsze byłam przygotowana na leczenie, na nagłe sytuacje.

Nigdy nie musiałam prosić o pomoc przy własnym zwierzęciu.

Ba...

to ja dokładałam do naszych ratowanych psich dziadków, żeby niczego im nie brakowało...

A teraz?

Teraz jestem w sytuacji, w której wszystko się nałożyło naraz.

Problemy finansowe, problemy w firmie, leczenie innych psów, rachunki... i Hexa.

I pierwszy raz naprawdę czuję, że sama nie dam rady...

A to powyższe to nie nasza fanaberia...

Hexa jest młoda.

Przed nią całe życie.

Bez operacji będzie tylko gorzej – ból, pogłębiające się problemy, szybkie zwyrodnienia.

Ta operacja to nie wybór.

To konieczność.


Każda złotówka ma znaczenie...

Jeśli możesz pomóc – będę ogromnie wdzięczna.

Jeśli nie – udostępnienie też bardzo pomaga.

To dla mnie trudne, żeby o to prosić.

Ale robię to dla niej...

Żeby mogła normalnie chodzić.

Żeby nie żyła w bólu...

Comments 2

 
2500 characters
  •  
    User unregistered

    Różowy dres

    PLN 40
  •  
    User unregistered

    Popielata sukienka włoska

    PLN 50
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using