Odbudowa Baru Promenada Smaków
Odbudowa Baru Promenada Smaków
Updates1
-
Kochani jesteśmy w trakcie osuszania ścian . Dziękujemy za każdą złotówkę 🙏 jesteście wspaniali 💚 dziękujemy za ogrom wsparcia 💚 dzięki Wam wiemy ,że to co robimy ma sens . Chcemy odbudować nasza cześć życia 💚#bar#kłodzko#promenada#gastronomia


Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.
Description
W związku z obecną sytuacją spowodowaną powodzią,nadszedł dla nas bardzo ciężki czas...
To co udało nam się osiągnąć przez 9 lat,było efektem naszej ciężkiej pracy oraz ludzi,którzy z miłością i pełnym zaangażowaniem oddali się temu i przyczynili do powstania ,,Promenady Smaków".
Nasz sukces zawdzięczamy Wam i Waszemu zaufaniu, którym obdarzacie nas każdego dnia zamawiając u nas posiłki. Mówią,że sercem każdego domu jest kuchnia. Proszę Pomóżcie nam ją na nowo odbudować🙏 wspólnymi siłami damy radę 💪
Będąc w delegacji jadłem u Was! Trzymajcie się i liczę bardzo że niedługo znów się zobaczymy. Piotrek z Wołowa.