id: 5b8c32

Zapasy na jesień i zimę dla Azylu Świnki Lily

Zapasy na jesień i zimę dla Azylu Świnki Lily

Our users created 1 186 676 fundraisers and raised 1 247 319 166 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani,

muszę prosić Was o pomoc w zebraniu pieniędzy na zakup zapasów na zimę: słomy, siana, zboża i granulatów, podkładów higienicznych itp. Ze zbiórki chciałabym również pokryć, choć częściowo, rachunki za prąd i gaz, których już w tej chwili bardzo się obawiam...

Jak wiecie, pod naszą opieką są przeróżne zwierzęta, m.in. niepełnosprawne i egzotyczne, które wymagają szczególnych warunków- dodatkowe grzejniki, lampy imitujące słońce, lampy grzewcze, poduszki elektryczne... Już w zeszłym roku generowały bardzo wysokie koszty, wiemy, że dopłaty za energię elektryczną będą parokrotnie wyższe.


Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.

Z entuzjazmem przyjmujemy też poszewki, koce, ręczniki, kołdry, poduszki. A może zalegają Wam gdzieś niepotrzebne transportery dla zwierząt? Te będą nam niebawem bardzo potrzebne, ponieważ już wkrótce do azylu przyjadą nowi podopieczni: 8 kur, kogut, 3 kaczki, kaczor, 2 indyczki- to dokładnie drugie tyle (jeśli chodzi o tzw. drób) ile mamy pod opieką w tej chwili.

Wiem, że podobne zbiórki w innych azylach stoją, że czasy są ciężkie, będziemy bardzo wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą wpłatę i udostępnienia. Każda złotówka się liczy- 4-5 zł to już np. kostka słomy czy siana, 20 zł- 10 kg owsa, a 50zł - 20 kg pszenicy.There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 31

 
Hidden data
100 zł
AJ
Alicja Jaskiewicz
200 zł
 
Hidden data
40 zł
LA
Luiza Adami
20 zł
MC
Monika
30 zł
ZO
Zojka
35 zł
DM
Dorota Miko
50 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
100 zł
AS
Ania
50 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters