id: 5jexkr

Pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji

Pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji

Our users created 1 188 374 fundraisers and raised 1 251 243 897 zł

What will you fundraise for today?

Description

Szanowni Państwo,

organizujemy zrzutkę na pomoc humanitarną dla ofiar serii ostatnich trzęsień ziemi w Turcji i Syrii. Sytuacja jest dramatyczna ponieważ żywioł spustoszył ogromny teren (aż 10 miast w samej południowej Turcji) a przez jego wielką siłę i setki fal wtórnych ogromna liczba ludzi została odcięta od świata, wody, prądu, gazu, bez dachu nad głową i ogrzewania przy minusowych temperaturach.


Wsparcie finansowe, którego Państwo udzielą trafi do zaprzyjaźnionych tureckich organizacji pozarządowych (Ahbap) działających na przygranicznych terenach objętych katastrofą. Organizacje te na co dzień zajmują się lokalnymi mieszkańcami i uchodźcami z Syrii, których w Turcji jest bardzo, bardzo dużo. Dzięki bieżącym informacjom najlepiej orientują się w sytuacji i są w stanie udzielić niezbędnej pomocy. Mają jak kupić sprzęt i niezbędne rzeczy ale brakuje im na to pieniędzy.

Każda wpłata, nie ważne czy duża, czy mała pomoże nam wesprzeć ludzi w piekielnie trudnej sytuacji. Wspólnie możemy uratować komuś życie - dosłownie.


Ogromnie dziękujemy za wsparcie.

Konsorcjum Organizacji Pozarządowych Potrójna Inicjatywa, Stowarzyszenie Działań Kreatywnych ArteWeda, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lądeckiej, Stowarzyszenie TRATWA, Gmina Lądek-Zdrój, Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju, Niedźwiedzie Fight Club.

(organizatorzy zbiórki)


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 7

ES
Elżbieta Sosnowska
100 zł
 
Hidden data
hidden
BS
Bogusław Sadanowicz
100 zł
 
Hidden data
50 zł
TS
Teresa Szczepińska
100 zł
 
Hidden data
6 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!