Go back

Donate: Gospodarstwo edukacyjne w środku Jury. ID: 5jz7gj

Select amount
  • Litr koziego mleka.Do odbioru osobistego litr smacznego koziego mleka z naszego gospodarstwa.

  • Osełka masła.Masło z mleka krowiego.Trzymamy kciuki za naszą Mucię żeby dawała na wiosnę dużo smacznego mleczka.Oczywiście odbiór osobisty w sezonie.

  • 5 kubków GrupowiczaWybieramy nagrodę.Podajemy adres i telefon wysyłkiAdres email

  • Za każde 100 zł przekazane na projekt kubek ze specjalnej edycji urodzinowej. wzór będzie dostępny na www.projektpuma.pl

  • 10 kubków Grupowicza.Wybieramy nagrodę.Podajemy adres i telefon wysyłkiAdres email

  • Wycieczka konno w teren. Jedna osoba. Dystans ok 30km. Spacer widokowy - formacje skalne, wąwozy w otoczeniu lasu bukowego. Stęp przeważa Zdobywanie celu- wyjazd na Pustynię Błędowską, zamek Ogrodzieniec, zamek Mirów i inne. Tempo dopasowane do warunków oraz czasu wykonania trasy. Więcej kłusa (wymagane umiejętności tak żeby nie zrobić krzywdy koniom) możliwe odcinki galopu. Zdobywanie nowych tras. Są jeszcze drogi, których nie znam. Mimo, że w ttm roku konno zrobiłem 750 km. Wspólnie poznajemy teren. Wynagagany własny sprzęt podstawowy. Kask, buty do jazdy, ubranie zgodne z zakładaną pogodą. Dostajesz konia (klacze 4.5 roku Małopolskie z dawką krwi angielskiej, objeżdżone w terenie oraz zastępie) Jedziesz na nowym siodle rajdowym, nowym ogłowiu. Dbamy o to żebyś pamiętał wyjazd dlatego nagrywamy za pomocą GOPRO 7 black! Po przejechaniu trasy otrzymujesz pamiątkowy kubek. W trakcie nie brakuje dobrej konwersacji, napojów. Pamiętaj, że chcemy żebyś do nas wracał! Wsoolnie budujemy stajnię, dbamy o zwierzęta! Do zobaczenia w siodle!

  • Pakiet promocyjnych warsztatów.Dostępne raz w miesiącu warsztaty dla 3 osób.Możliwa rezerwacja z wyprzedzeniem.

  • Za każde 750 zł cały dzień z Nubią. są to całodzienne warsztaty dla jednej osoby. Osoba towarzysząca otrzymuje specjalny rabat.Czekają na Was niezapomniane przeżycia przebywania z Nubią. Zobaczycie Projekt Puma od kuchni. W tej czeka na Was smaczny obiadek i dużo niezapomnianych wrażeń.negocjuj kwotę przy rezerwacji grupowej! 4 osoby- płacą 3! Liczba miejsc ograniczona!Rezerwacje telefoniczne.

  • No reward
Choose payment method
Transaction fees

Creating whip-rounds is free of charge. Help us cover the payment fees so that it would always be like that!

%
Summary
Reward
-
Total costs
Organizer will receive
50 zł
Transaction fees
0 zł

Total donation
-
Recurring payment
Monthly

Zrzutka.pl sp. z o.o. shall process personal data for the purpose of read more e.g. direct marketing of the Administrator's own products or services; to ensure the security of the Contributors and Organisers; helping to prevent fraud. Additional information about processing personal data and rights can be found here: click