id: 5mtgbr

Darmowe półkolonie dla dzieci

Darmowe półkolonie dla dzieci

Our users created 1 186 732 fundraisers and raised 1 247 392 495 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jesteśmy Kościołem Chrześcijan Baptystów w Chełmie. Naszym celem jest wywieranie pozytywnego wpływu na mieszkańców naszego miasta. Od wielu lat inicjujemy różne wydarzenia skierowane do osób w różnym wieku m.in.: wypoczynki letnie i zimowe dla dzieci i młodzieży, koncerty, spektakle, a także różnego rodzaju akcje charytatywne.

Po raz kolejny planujemy zorganizowanie wypoczynku letniego w formie półkolonii dla dzieci, w terminie 5 – 9 sierpnia 2019 r. Chcemy, aby nasze półkolonie były darmowe i żeby każde dziecko, bez względu na możliwości finansowe, mogło z nich skorzystać. Uczestnikami półkolonii będą dzieci z różnych środowisk, m. in. dzieci przebywające w rodzinach zastępczych i domach dziecka, a także dzieci z rodzin ubogich, zagrożonych wykluczeniem społecznym. W programie każdego dnia przewidujemy pięć bloków warsztatowych, które obejmować będą zajęcia z arteterapii, dramy, sportu, języka angielskiego oraz historię biblijną.

Organizowane przez nas półkolonie cieszyły się zawsze dużym zainteresowaniem ze strony rodziców i dzieci. Widzimy ogromną potrzebę gospodarowania dzieciom czasu wolnego w sposób wartościowy, który będzie wpływał na ich wszechstronny rozwój. Niestety nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z organizacją półkolonii, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe naszych działań. Zapewniamy, iż wszelkie zebrane środki zostaną przeznaczone na materiały niezbędne do przeprowadzenia warsztatów oraz na wyżywienie uczestników.

Po zakończeniu półkolonii zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na stronie: https://www.facebook.com/Baptysci-Chelm-1495885400676797

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Offers/auctions 1

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Donations 18

 
Hidden data
458 zł
MK
Monia
200 zł
AM
Agata
200 zł
NS
Natalia Skrzypkowska
101 zł
 
Hidden data
100 zł
BK
Beata Koziej
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
100 zł
ES
Eunika Skrzypkowska
100 zł
See more

Comments 2

 
2500 characters