id: 5mubkn

Dla Amelki Sokołowskiej - by pozbyć się ortez

Dla Amelki Sokołowskiej - by pozbyć się ortez

Our users created 1 188 893 fundraisers and raised 1 252 326 568 zł

What will you fundraise for today?

Description

Amelka jest jedną z sióstr bliźniaczek, od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Obecnie ma 10 lat a od początku jej życia jest rehabilitowana, chodzi w specjalnych ortezach, uczęszcza na zajęcia logopedyczne, niestety nie mówi.


Jak wiadomo - w Polsce wszystko co na prawdę pomaga w takich i innych sytuacjach - wiąże się z ogromnymi kosztami. Same zajęcia, dojazdy, materiały czy chociażby wspomniane ortezy... Teraz przed Amelką pokazała się szansa na znaczną poprawę jakości życia a jest nią operacja dzięki którym można będzie pozbyć się kłopotliwych ortez. Operacja oczywiście również jest płatna ale przecież wspólnie możemy zrobić coś fajnego :)


Operacja planowana jest na czerwiec ale im wcześniej będzie po sprawie tym lepiej dla Amelki. Gips na obu nóżkach + letnie temperatury = ogromny dyskomfort. No a po operacji i rekonwalescencji - dalsze rehabilitacje.


Pokażmy Amelce i jej rodzinie że wspólnie możemy zdziałać coś pięknego a na świecie nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka. Ciśniemy! Jako organizator wraz z żoną oraz rodzicami Amelki - Dziękujemy za wielkie serducha!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 357

preloader

Comments 25

 
2500 characters