id: 5r9t4k

DALSZA DIAGNOSTYKA SIWEGO

DALSZA DIAGNOSTYKA SIWEGO

Our users created 1 187 262 fundraisers and raised 1 248 451 565 zł

What will you fundraise for today?

Description

Hej! Przyznam się na wstępie, że nie mam już sił. Jest naprawdę ciężko i postanowiłam ponownie poprosić o pomoc. Parę miesięcy temu, założyłam zrzutkę na zabieg Siwego - usunięcia zęba oraz trepanację czaszki. Miało jemu to pomóc z silnym zapaleniem zatok, które dla konia są niebezpieczne. Trepanację czaszki (nawiercanie dziury w głowie i podłączenie rurki do płukania) miał wykonywaną AŻ dwa razy, ze względu na silny stan.

Wtedy zrzutka pokryła 1/3 kosztów całego zabiegu, liczącego około 10 tys złotych. Za co Wam niezmiernie dziękuję. Nie ustawiałam zrzutki na wyższy próg z tego względu, iż sama chciałam pokryć jak najwięcej i nie zabierać od innych.

Niestety, miesiąc po zabiegu Siwy miał nawrót zapalenia. Ponownie wyjechał do kliniki i ponownie wydałam kolejne ponad 2 tysiące na jego leczenie. Kolejną trepanację czaszki, zdjęcia RTG oraz leki na 2 tygodnie.

Siwy bardzo mocno przeżył te wszystkie zabiegi, mocno schudł, był nerwowy. Ze spokojnego konia, który nie bał się wejść do bukmanki/przyczepy, panikował przy podróżach po klinikach. Obawialiśmy się o wrzody, ponieważ miał objawy, które mogły na nie wskazywać, jednak daliśmy mu czas na odpoczynek, zanim rozpoczniemy kolejne badanie. Siwy z każdym dniem czuł się coraz lepiej i miałam nadzieję, na poprawę i powrót do pracy. Dzięki pracy, wyzbył się negatywnych nawyków, których nabawił się z tego stresu.

Znów niestety, po półtorej miesiąca mamy kolejny nawrót. Wiem już, że będzie to kolejne kosztowne leczenie dla nas. Siwy ponownie będzie musiał przejść trepanację czaszki oraz musimy szukać innej przyczyny, która tworzy zapalenie. Nie będzie to łatwa droga dla niego, ponieważ przyczynę nie jest tak łatwo odnaleźć.

Ja już od sierpnia 2023, wszystkie pieniądze jakie mam przeznaczam na leczenie koni, ponieważ również moja druga kobyłka zachorowała na astmę i wymaga regularnego leczenia i zmienienia jej całkowicie warunków. Na ten moment nie mam za wiele, aby dać od siebie. Martwię się, że jego zapalenie się pogorszy a jest niebezpieczne dla jego życia.

Tutaj liczy się czas... Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Jeśli tylko wyjdziemy na prostą, na pewno się odwdzięczę, pomagając w innych zrzutkach.

W końcu dobro wraca. ❤️

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!