id: 5tjkt4

Jedna złotóweczka na marzenie naszego Jasieczka!

Jedna złotóweczka na marzenie naszego Jasieczka!

Our users created 1 170 480 fundraisers and raised 1 219 913 143 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam Państwa serdecznie! Kto chce niech przeczyta, kto nie - niekoniecznie :) Państwo pozwolą, że się przedstawię. Jestem Jaś, mam lat osiem i śnię na jawie. Choruję na SMA, to ciężkie schorzenie, ale się nie poddaję i mam tylko jedno marzenie! Marzę o większym domku, o ogrodzie, leżeniu na słonku, o tym bym mógł się uśmiechać i długich latek doczekać. Mam dopiero 8 lat i zaczynam się uczyć, poznawać świat, ale muszę mieć miejsce, by się zmieścił wózek - zastępca moich chorych nóżek. Ja nie chodzę i dobrze nie siedzę, łóżko zastępuje mi piasek i zieloną miedzę. Bardzo Państwa proszę o pomoc w spełnieniu marzenia! Każda złotówka wiele zmienia! Jeżeli Państwu zawadza w kieszeni to może moje życie troszkę odmieni :) Jaś Mordoń

03.jpg

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc w realizacji marzenia naszego synka Janka (8lat) chorego na SMA 1, którym jest przeprowadzka do mieszkania znajdującego się na parterze.

Obecnie mieszkamy na drugim piętrze i codzienne wychodzenie na spacery jest bardzo utrudnione i kłopotliwe - nie ma windy.

W dodatku mieszkanie jest zbyt małe i Janek nie może jeździć na aktywnym wózku, nie mamy gdzie rozstawić stołu do rehabilitacji.

Znaleźliśmy odpowiednie mieszkanie, które bardzo się podoba naszemu synkowi i nie ukrywamy też nam ale kosztuje 390 000 zł. Musimy zebrać 20% na wkład własny aby otrzymać kredyt na 20 lat - niestety krócej niż zwykle ale cóż - rodzice nie młodnieją :)

Nie mamy obecnie takich środków a chcielibyśmy bardzo spełnić marzenie naszego synka. Codzienne wydatki na sprzęt medyczny (respirator, koflator, pulsoksymetr, ssak), rehabilitację, pobyty wszpitalach pochłaniają nasze oszczędności na bieżąco.

Pomóżcie nam - bardzo prosimy.

Wierzymy w Wasze dobre serca i wspólnymi siłami uda sięzrealizować marzenie naszego synka

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 2186

preloader

Comments 478

preloader