id: 5xhkra

Remont spalonego domu

Remont spalonego domu

Our users created 1 188 649 fundraisers and raised 1 251 853 490 zł

What will you fundraise for today?

Description

Miał to być zwykły dzień, piękne rozpoczęcie weekendu - piątek, 7.06.2024. Stało się inaczej - ten dzień zamienił nasze życie w koszmar. Nasz rodzinny dom, który był nie tylko miejscem zamieszkania, ale przede wszystkim schronieniem pełnym wspomnień i miłości, uległ poważnemu pożarowi. Dom, który moi rodzice budowali wraz z dziadkami, stał się dla nas azylem, a teraz wymaga generalnego remontu, aby znów mógł stać się miejscem pełnym ciepła.


Jeden cud już się stał - nikt nie zginął i nie ucierpiał, mimo że w domu przebywało kilka osób. Teraz liczę na kolejny cud i wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się uzbierać pieniądze na remont domu.


Przez całe życie staraliśmy się pomagać innym, nigdy nie prosząc o pomoc. Dziś już nie proszę, a błagam o wsparcie. Chcemy, aby nasi rodzice mieli spokojną i godną starość w domu, który jest pełen wspomnień i miłości.


Każda, nawet najmniejsza, wpłata przybliży nas do celu i pomoże nam odzyskać nasze miejsce na ziemi. Jesteśmy wdzięczni za każdą formę pomocy i wsparcia.


Z tego miejsca dziękuję wszystkim za każdy rodzaj pomocy, który otrzymujemy. Wasza dobroć i bezinteresownosć są dla nas nieocenione. Z góry dziękujemy za Waszą hojność oraz udostępnianie naszej zbiórki.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 809

preloader

Comments 1

 
2500 characters