id: 6a32a3

Feldenkrais dla każdego

Feldenkrais dla każdego

Our users created 1 189 628 fundraisers and raised 1 253 532 355 zł

What will you fundraise for today?

Updates22

There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Celem projektu jest oferowanie w Internecie:Dostęp do nich jest otwarty dla wszystkich, oparty na dobrowolnych wpłatach. Dzięki zbiórce kolejne lekcje i scenariusze będą przygotowane oraz udostępnione.


Feldenkrais to praktyka ruchowa, której celem jest uczenie się, jak lepiej poruszać się i funkcjonować. Doktor fizyki i judoka Moshe Feldenkrais stworzył ją w XX wieku w Izraelu zainspirowany ruchami niemowlęcymi, wschodnimi sztukami walki oraz naukami o uczeniu się. Przygotował kilkaset lekcji dla różnych części ciała i codziennych czynności jak wstawianie, chodzenie czy ruch gałek ocznych.


KORZYŚCI:

• Swobodny ruch, większy zakres, mniejsze napięcia mięśni, lepsza koordynacja,

• Mniejszy ból i wysiłek, więcej ochoty do ruchu,

• Swobodny oddech, stabilna równowaga, także psychiczna,

• Większe skupienie uwagi na jednym temacie, głębsze doświadczenia,

• Klarowne rozumienie siebie i swoich ruchów,

• Nowe sposoby poruszania się, większe możliwości działania.


DLA KOGO:

Feldenkrais jest odpowiednią metodą dla każdego, kto chce się lepiej poruszać, rozwijać się lub wrócić do zdrowia, bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Zajęcia prowadzone są bez naśladowania, porównywania się czy oceniania. Każdy robi lekcje z uwagą na siebie, własne odczucia oraz aktualne możliwości. W każdej chwili można się zatrzymać, zrobić przerwę lub odpocząć. Wydarzenie polecam osobom w każdym wieku, również starszym i tym, którym doskwiera ból.

Warsztaty są także propozycją dla sportowców, joginów, aktorów, tancerzy, fizjoterapeutów i wszystkich tych, którzy zawodowo bądź hobbystycznie pracują ciałem i z ciałem, aby ich trening, praktyka oraz praca z klientami stały się ciekawsze, skuteczniejsze i bezpieczniejsze.


O MNIE:

Nazywam się Paweł Wójtowicz. Jestem certyfikowanym nauczycielem Metody Feldenkraisa. Zajmuję się nią od 2010 roku. Ukończyłem 4-letni akredytowany kurs nauczycielski w Anglii. Jestem członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Metody Feldenkraisa. Od dziesięciu lat prowadzę warsztaty w całej Polsce i zagranicą; m.in. dla studentów Akademii Muzycznej w Katowicach i w Łodzi oraz AWF w Poznaniu. Ponadto pracuję indywidualnie tą Metodą z dziećmi z porażeniem mózgowym w Ukrainie i Kazachstanie. Napisałem i wydałem książkę "Notatki z podłogi".
Więcej informacji:

https://www.facebook.com/Met.Feldenkraisa/

http://pawelwojtowicz.pl/

https://soundcloud.com/pawel-wojtowicz-372971390

Pawel Wojtowicz - YouTube

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Offers/auctions 1

Buy, Support, Sell, Add.

Buy, Support, Sell, Add. Read more

Help the Organiser even more!

Add your offer/auction - you sell, and the funds go directly to the fundraiser. Read more.

Inactive
Others
Sesja indywidualna online
Dla czterech pierwszych osób wpłacających kwotę co najmniej 160 zł oferuję bezpłatną sesję indywidualną. Szczegóły takiej sesji opisane są tutaj https...
160 zł

Sold: 4 out of 4

Ended

Donations 686

preloader

Comments 13

 
2500 characters