id: 6dswzu

Wyposażenie nowej strażnicy OSP w Wąsoszu Górnym

Wyposażenie nowej strażnicy OSP w Wąsoszu Górnym

Description

Na co dzień służymy pomocą innym, dziś sami potrzebujemy pomocy! Nasza remiza rozpada się. Budynek ma 100 lat i przebywanie w nim zagraża życiu i zdrowiu. W strażnicy nie ma miejsca na trzymanie dwóch pojazdów, którymi wyjeżdżamy na akcję. Po wielu latach starań ruszamy z budową nowego miejsca dla naszego OSP w Wąsoszu Górnym. Potrzebujemy jednak Waszego wsparcia w wyposażeniu strażnicy. Przydają się nie tylko pieniądze, ale również materiały i sprzęt. Wierzymy, że dobro, które dajemy innym zawsze do nas powraca. Dziś ty wesprzesz nasze działania, a kto wie czy kiedyś to nie my uratujemy Ci życie.

Ochotnicza Straż Pożarna w Wąsoszu Górnym

MASZ CHĘĆ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NAS?

Odwiedź nas na naszej stronie.

Nasze konto na Facebook

Jak widać na poniższych zdjęciach obecna strażnica nie nadaje się do dalszego użytku. Budynek został zbudowany na 10-lecie odzyskania Niepodległości. Natomiast budowa nowej remizy rozpoczęła się na 100-lecie odzyskania Niepodległości.

Stara remiza

CEL NASZEJ ZRZUTKI.

Wyposażenie nowej strażnicy pozwoli nam na sprawniejsze niesienie pomocy. Ponadto pozyskujemy niezbędny sprzęt, który musi być odpowiednio przechowywany, a w obecnej sytuacji jest to niemożliwe.

budowa nowej remizy

LICZYMY NA WASZE WSPARCIE!

Comments 6

 
2500 characters
  •  
    Bartosz

    Za ładne banany :)

    PLN 10
  •  
    User unregistered

    Życzę powodzenia!

    PLN 120
  •  
    Anonymous user

    Widziałem materiał o Was w Aktualnościach, dobrze że się o Was mówi! Kibicuję, dacie radę :)

    PLN 25
  •  
    User unregistered

    Dorzucam się

    PLN 100
  •  
    User unregistered

    Powodzenia !

    PLN 50
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using