Pomóż Guciowi w walce z guzem mózgu
Pomóż Guciowi w walce z guzem mózgu
Our users created 1 283 059 fundraisers and raised 1 506 434 234 zł
What will you fundraise for today?
Description
Cześć kochani.
Kto miał okazję mnie poznać, przekonał się jak ważne są w moim życiu zwierzaki. Od lat działam w fundacji Koty z Grochowa, aby móc lepiej pomagać kotom i psiakom od lat rozwijam się jako technik weterynarii, behawiorystka i zoodietetyczka.
Wielokrotnie udawało mi się pomóc zwierzakom by żyły jak najdłużej i w jak największym komforcie. Dziś chciałabym Was poprosić o wsparcie abyśmy mogli wygrać jak najwięcej dla naszego kocurka Gucia. Niestety jedyna możliwa forma leczenia wiąże się z ogromnymi kosztami.
Gucia adoptowaliśmy z Pruszkowskiego domu tymczasowego gdy miał niecały rok. Od małego był wyjątkowym kocurkiem. Kto go poznał ten wie, że nie da się go nie kochać. Potrafi zdobyć serce każdego. Inteligentny, przekochany i towarzyski.
Jako koci wujek w naszym domu tymczasowym uczył niesamowitego opanowania ale i radości życia kocie tymczaski.
Na początku lipca na 2 dni utracił całkowicie wzrok, był zdezorientowany. Po szczegółowej diagnostyce okazało się że Gucio ma nowotwór mózgu. Bez leczenia pozostało mu niewiele czasu.
Obecnie Gucio czuje się doskonale, dopisuje mu apetyt, tuli się, robi gonitwy po mieszkaniu, wynajduje zabawki i się nimi bawi, uprawia koleżeńskie zapasy z innymi kotami, patroluje bacznie okolicę z balkonu. Korzysta z życia pełnymi garściami i chce żyć.
Nie potrafię odmówić mu szansy na dłuższe komfortowe życie tylko dlatego że leczenie jest drogie. On zasługuje na to aby zrobić dla niego jak najwięcej.
Jesteśmy już po rezonansie oraz wizycie w celu rozplanowania i przygotowania do radioterapii w ośrodku Rtwet. Gucia czeka 10 frakcji rozłożone na 2 tygodnie a następnie prawdopodobnie chemioterapia. Koszt radioterapii to aż około 20 tysięcy złotych.
Jeśli możecie wspomóc nas w walce, będziemy bardzo wdzięczni. Do tej pory my pomagaliśmy zwierzakom, a dziś sami potrzebujemy wsparcia w tej nierównej walce.
Jeśli chcielibyście kibicować Guciowi w walce, możecie zajrzeć na instagramowy profil Koci bzik, tam wrzucam na bieżąco informacje o naszym dzielnym słodziaku.

There is no description yet.
Create a tracking link to see what impact your share has on this fundraiser. Find out more.
Create a tracking link to see what impact your share has on this fundraiser. Find out more.