id: 6rcc2w

Wydanie książki: Zmieńcie myślenie i "Zawsze się radujcie!" (1 Tes 5,16)

Wydanie książki: Zmieńcie myślenie i "Zawsze się radujcie!" (1 Tes 5,16)

14 675 zł 
from 20 000 zł
73%
23 days left
84 
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Description

 • Św. Paweł może czasem irytować. Tak było ze mną, kiedy czytałem jego słowa z mojego ulubionego 1 Listu do Tesaloniczan: "zawsze się radujcie!" (5,16). "O co mu chodzi" - zachodziłem w głowę - "jak można narzucić komuś emocje; nawet tak dobre jak radość?!" Zdecydowałem, że kiedyś napiszę o tym książkę.
 • Potem przyszedł czas okropnego kryzysu, kiedy czułem wszystko tylko nie radość. Dzięki PRAWDZIWYM przyjaciołom udało mi się uporać z tą prawie dwuletnią traumą. Potem niespodziewanie nabyłem radości - i to do tego stopnia, że już od dziesięciu miesięcy nie poznaję siebie. Po prostu jestem nieustająco radosny. Nastąpiła przy tym niebywała zmiana myślenia. Postanowiłem m.in., że nikt, ani nic mi tej radości nie odbierze.
 • Chce się ją jednak dzielić. Pomyślałem, że najlepiej zrobię, jeśli zabiorę się wreszcie za pisanie. Tak powstała moją książka o radości w 1 Tes. Z jednej strony jest wyjaśnieniem biblijnych kwestii, a z drugiej ma walor świadectwa. Jest w niej dużo dopowiedzeń z życia. Jestem pewien, że ta książka pomoże wielu ludziom w zmianie myślenia i uskrzydleniu.


 • Planowany termin wydania książki - luty 2022r.


 • Zobacz oba filmiki przygotowane do prezentacji tego projektu i zapoznaj się ze szczegółami zbiórki.


 • Wydanie książki to nie koniec! Pieniądze, które przekroczą kwotę całkowitą zbiórki (próg 20 000 zł) zostaną przeznaczone w pierwszej kolejności na przetłumaczenie książki na język angielski, reszta środków zostanie przekazana na cel charytatywny czyli sfinansowanie obozów letnich i zimowych dzieciom z rodzin potrzebujących.

Nagrody:


 • Od 50 zł do 149 zł- Podziękowania za wsparcie przy wydaniu książki wysłane drogą elektroniczną.


 • Od 150 zł do 249 zł - list od autora wysłany pocztą tradycyjną z podziękowaniami za wsparcie.


 • Od 250 zł do 349 zł - list od autora wysłany pocztą tradycyjną z podziękowaniami za wsparcie oraz podpisany egzemplarz książki.


 • Od 350 zł do 499 zł - list z podziękowaniami od autora, podpisany egzemplarz książki, a dodatkowo wcześniejsza książka z autografem.


 • Od 500 zł do 999 zł - Filmik z podziękowaniami od autora + Książka z autografem + wcześniejsza książka.


 • Od 1000 zł do 2499 zł - Filmik z podziękowaniami, książka z autografem + wcześniejszą książka + zaproszenie na zamknięty wykład wygłoszony przez autora na temat radości.


 • Od 2500 zł do 4999 zł - Książka z autografem + wcześniejsza książka + filmik z podziękowaniami od autora + zaproszenie na zamknięty wykład wygłoszony przez autora na temat radości+ voucher do wykorzystania na warsztaty organizowane przez N-Adventures.


 • Od 5000 zł do 6999 zł - książka z autografem + wcześniejsza książka + filmik z podziękowaniami od autora + voucher na warsztaty organizowane przez N-Adventures + zaproszenie na kolację z autorem w Toruniu + zaproszenie na wykład.


 • Od 7000 zł do 9999 zł - książka z autografem + wcześniejsza książka + filmik z podziękowaniami od autora + voucher na warsztaty organizowane przez N-Adventures + zaproszenie na kolację z autorem w Toruniu i dodatkowo zwiedzanie Torunia z przewodnikiem. + zaproszenie na wykład.


 • Od 10 000 - Voucher na pielgrzymkę do Ziemi Świętej organizowaną przez N-Adventures dla jednej osoby ważny do 2025 roku + zaproszenie na wykład. Umieszczenie imienia i nazwiska w książce z podziękowaniem za wsparcie w wydaniu.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Contributors 84

 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
15 zł
JB
JAN Budzyński
150 zł
 
Hidden data
500 zł
MI
Michalina i Sławek Ehlert
250 zł
DI
Danuta i Józef Kozioł
hidden
KD
Krystyna Dadak
250 zł
TW
Tomasz Wachowski
50 zł
BS
BARBARA STĘPLEWSKA
250 zł
 
Hidden data
300 zł
See more

Comments 3

 
2500 chars
 •  
  Anonymous user

  Niech dobry Bóg błogosławi!

  500 zł
 • GG
  Grażyna Głowacka

  Bardzo chciałabym by po przeczytaniu tej książki powróciła radość .Więc czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.Grazyna.

  250 zł
 •  
  Anonymous user

  Radości nigdy za wiele. Czekam z cierpliwością i na samą myśl czytania o radości już mi lepiej.

  100 zł

Location

87-100

Toruń, Poland

See on map
map pin

Rewards

Donate 50 zł and more
Pakiet "Szmaragd"

"Szmaragd - symbol apostoła Jana": od 50 do 149 zł Podziękowanie za wsparcie przy wydaniu książki wysłane droga elektroniczną

expand

chosen 31 times

Choose
Donate 150 zł and more
Pakiet "Topaz"

"Topaz - symbol apostoła Jakuba Młodszego": od 150 zł do 249 zł - list od autora wysłany pocztą tradycyjną z podziękowaniami za wsparcie.

expand

chosen 4 times

Choose
Donate 250 zł and more
Pakiet "Jaspis"

"Jaspis - symbol apostoła Piotra": Od 250 zł do 349 zł - list od autora wysłany pocztą tradycyjną z podziękowaniami za wsparcie oraz podpisany egzemplarz książki.

expand

chosen 16 times

Choose
Donate 350 zł and more
Pakiet "Chryzolit"

"Chryzolit - symbol apostoła Mateusza": Od 350 zł do 499 zł - list z podziękowaniami od autora, podpisany egzemplarz książki, a dodatkowo wcześniejsza książka z autografem.

expand

chosen 2 times

Choose
Donate 500 zł and more
Pakiet "Sardonyks"

"Sardonyks - symbol apostoła Filipa": Od 500 zł do 999 zł - Filmik z podziękowaniami od autora + Książka z autografem + wcześniejsza książka.

expand

chosen 4 times

Choose
Donate 1000 zł and more
Pakiet "Beryl"

"Beryl - symbol apostoła Tomasza": Od 1000 zł do 2499 zł - Filmik z podziękowaniami, książka z autografem + wcześniejszą książka + zaproszenie na zamknięty wykład wygłoszony przez autora na temat radości.

expand

chosen 3 times

Choose
Donate 2500 zł and more
Pakiet "Ametyst"

"Ametyst - symbol apostoła Macieja": Od 2500 zł do 4999 zł - Książka z autografem + wcześniejsza książka + filmik z podziękowaniami od autora + zaproszenie na zamknięty wykład wygłoszony przez autora na temat radości+ voucher do wykorzystania na warsztaty organizowane przez N-Adventures.

expand
Donate 5000 zł and more
Pakiet "Krwawnik"

"Krwawnik - symbol apostoła Bartłomieja": Od 5000 zł do 6999 zł - książka z autografem + wcześniejsza książka + filmik z podziękowaniami od autora + voucher na warsztaty organizowane przez N-Adventures + zaproszenie na kolację z autorem w Toruniu + zaproszenie na wykład.

expand

(5 of 5 available)

Choose
Donate 7000 zł and more
Pakiet "Chalcedon"

"Chalcedon - symbol apostoła Jakuba Starszego": Od 7000 zł do 9999 zł - książka z autografem + wcześniejsza książka + filmik z podziękowaniami od autora + voucher na warsztaty organizowane przez N-Adventures + zaproszenie na kolację z autorem w Toruniu i dodatkowo zwiedzanie Torunia z przewodnikiem. + zaproszenie na wykład.

expand

(3 of 3 available)

Choose
Donate 10000 zł and more
Pakiet "Szafir"

"Szafir - symbol apostoła Pawła": Od 10 000 - Voucher na pielgrzymkę do Ziemi Świętej organizowaną przez N-Adventures dla jednej osoby ważny do 2025 roku + zaproszenie na wykład. Umieszczenie imienia i nazwiska w książce z podziękowaniem za wsparcie w wydaniu.

expand

(2 of 2 available)

Choose

Our users created

777 516 whip-rounds

and collected

579 456 576 zł

What are you collecting for today?