id: 6upezd

Na odbudowę Gospody KOKO po pożarze !

Na odbudowę Gospody KOKO po pożarze !

 
Kacper Piecha

Description

Drodzy Przyjaciele KOKO i STILL-a!

Jak zapewne już wiecie, diabeł rogaty zapalił (a przynajmniej pełnił "sprawstwo kierownicze" całego nieszczęścia) nasze ukochane KOKO. W sobotę rano spaliła się kuchnia wraz z wyposażeniem, przewód kominowy i wentylacja. Wszystko jest czarne i lepkie od dymu i sadzy. Ludzie od ubezpieczeń już szacują szkody, ale jak to zwykle bywa, zanim cokolwiek wypłacą, miną długie tygodnie. A tymczasem klęska dopadła nas w szczycie sezonu, kiedy liczy się dosłownie każdy dzień. Musimy jak najszybciej odbudować kuchnię i rozpocząć działalność. Cały nasz zespół został nagle bez pracy. Dlatego pokornie prosimy wszystkich Przyjaciół o pomoc- liczy się - jak powiada Pismo- każdy "wdowi grosz". Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy, dług spłacimy pysznym jedzeniem i piciem. Nie zostawiajcie nas w potrzebie!

Location

Comments 4

 
2500 characters
  •  
    Gad

    Powodzenia. Mam nadzieję, że szybko się otworzycie.

    PLN 50
  •  
    Anonymous user

    Skromne , ale od serca, bo klimatycznie i smacznie :D powodzenia :)

    PLN 70
  •  
    User unregistered

    Odwiedziliśmy Twoją restaurację w podróży poślubnej i jest to dla nas wyjątkowa lokalizacja! Było nam bardzo smutno słyszeć tę wiadomość, ale takie trudności tylko nas wzmacniają. Chętnie pomożemy i odwdzięczymy się za całą radość, którą nam dałeś. Nie mamy wątpliwości, że odbudujesz i sprawisz, że Gospoda Koko będzie jeszcze lepsza i smaczniejsza niż wcześniej!

    PLN 401
  •  
    Anonymous user

    Trzymam za Was kciuki, do zobaczenia już niebawem!

    PLN 50
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using