id: 6zy4h9

Drugi Latający Salon Ambientu

Drugi Latający Salon Ambientu

Our users created 1 189 115 fundraisers and raised 1 252 674 259 zł

What will you fundraise for today?
fundraiser under the patronage:

Updates2

 • 10 października, w Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, nasz Drugi Latający Salon Ambientu uniósł się w przestworza i poleciał niesiony wiatrem i ogrzanym powietrzem.

  Dziękujemy wszystkim, którzy byli tego dnia z nami!


  A zrzutka nadal trwa :)


  i70NlcywyuhuW0g2.jpg

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Charytatywny balon wypełniony muzyką po raz kolejny uniesie się w powietrze! Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w Drugim Latającym Salonie Ambientu oraz wsparciu naszej Zrzutki! Dzięki Waszej ubiegłorocznej hojności, zebraliśmy ponad 20 tysięcy złotych, które przekazaliśmy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. W tym roku działamy dalej i postanowiliśmy poprawić los osób starszych. Wszystko po to, by pokazać, że troszcząc się o planetę dla przyszłych pokoleń, należy pamiętać o tych, którzy robili to przed nami. 

 

Całość zebranej kwoty zasili konto Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza i wesprze społeczne, domowe hospicjum oraz hospicjum stacjonarne we wsi Makówka.Uważamy, że ostatnie momenty życia są tak samo ważne jak wiele poprzedzających je lat. Działalność Fundacji skupia się na celebrowaniu i docenieniu życia każdego człowieka, by każdy dzień był możliwie lekki i mógł dawać szczęście. Służba wobec chorych u kresu życia, czyli opieka wykonywana z troską, zaangażowaniem i szacunkiem, to codzienność niesamowitych ludzi pracujących w Fundacji. Chcemy ich wesprzeć i Wy możecie nam w tym pomóc.

Tutaj możecie zapoznać się dokładniej z działalnością Fundacji - https://hospicjumeliasz.pl/

 

 

Up To Date Festival oraz Grupa Electrum, której balon poniesie uczestników eventu nad malowniczymi rozlewiskami Narwi lub Puszczy Knyszyńskiej (wybór trasy zależy od pogody w dniu lotu) chcą w wyjątkowy sposób wesprzeć działalność Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza. Robią to tak, jak najlepiej potrafią, czyli wkładając całe swoje serce w przygotowanie lotu i dzielenie się pasją - muzyką.#Electrum realizuje wizję tworzenia zrównoważonej energetyki przyszłości. Od początku dba, aby robić to w interakcji z lokalną społecznością, ale i ze sztuką - nośnikiem pozytywnej energii. Dlatego zostali partnerem Up To Date Festival, który już 14. rok na fali hasła „Music is Everything” kreuje unikalne wydarzenia muzyczne. 

 

Wydarzenie o nazwie Drugi Latający Salon Ambientu jest kontynuacją akcji #dontworrybeyourself organizowanej przez Up To Date Festival. To szereg działań mających na celu szerzenie świadomości na temat zdrowia psychicznego, zapoczątkowany namalowaniem muralu na Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku i wydaniem serii audiobooków o działaniu terapeutycznym. 

 

Pieniądze na ten szczytny cel będą zbierane od momentu ogłoszenia startu akcji aż do publikacji filmu z zarejestrowanego lotu, który wypełni ambientowy set. Na koniec podsumujemy dla Was całą zbiórkę - w transparentny sposób. 

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Offers/auctions 3

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Sports, hobbies, tourism • Sport • Others
Lekcja wideo jogi od Maliki Tomkiel
Z okazji naszej akcji mamy dla Was wyjątkową nagrodę: charytatywną lekcję jogi, którą nagrała dla Was Malika Tomkiel. Wykup dostęp do nagrania z Puszc...
40 zł

Sold: 3 out of 100

Ended
Sports, hobbies, tourism • Sport • Others
Butelka filtrująca Dafi i skarpety sportowe
Łączymy ekologię z naszą energią do działania i chęcią pomocy! Mamy dla Was 20 zestawów! Sportowe skarpety i butelka filtrująca, przydadzą się Wam nie...
100 zł

Sold: 3 out of 20

Ended
Tickets & Vouchers • Other
Bilet na Drugi Latający Salon Ambientu
O zachodzie słońca, nad rzeką Narwią lub Puszczą Knyszyńską będziecie mieli okazję wziąć udział w prawdziwej uczcie.  Wizualnej – zapierające dech w p...
700 zł

Sold: 3 out of 6

Ended

Posts for offers (donator-only content) 1

Exclusive content for Donators who donated above the limit of 40.00zł 1

Twoja lekcja jogi z Maliką Tomkiel

If you have access to the post, then

Donations 32

MA
Magdalena
100 zł
 
Hidden data
90 zł
 
Hidden data
100 zł
WZ
Wojciech Złotnik
100 zł
 
Hidden data
100 zł
MK
Maciek Korsan
hidden
 
Hidden data
264 zł
 
Hidden data
300 zł
JW
Jolanta Wiazowska
100 zł
BB
Bożena Bednarek
200 zł
See more

Comments 2

 
2500 characters