id: 77muth

Mikrołajki z Radiem Mikronacje

Mikrołajki z Radiem Mikronacje

Our users created 1 189 435 fundraisers and raised 1 253 246 801 zł

What will you fundraise for today?

Description

Radio Mikronacje to wspólna inicjatywa osób zaangażowanych w działalność polskich państw wirtualnych (mikronacji, czyli symulacji państwa), która ma na celu promowanie naszego wirtualnego świata, dzielenie się twórczością jego mieszkańców, dostarczanie codziennej dawki informacji oraz wiele innych.


W wirtualnym świecie pełnimy wyniosłe i ważne role, od parlamentarzystów, przez członków rządu, dowódców i żołnierzy, po głowy państw jak prezydenci, królowie czy książęta. Ale w świecie realnym każdy z nas jest człowiekiem, jak każdy inny, pracujemy, studiujemy, uczymy się i nie wyróżniamy z tłumu. Znamy problemy i bolączki naszego społeczeństwa. Wiemy jak wiele dzieci wciąż żyje w ubóstwie, przez które często są poddane rówieśniczemu ostracyzmowi lub czują, że ich marzenia przerastają ich możliwości. Wiele z nich, z różnych przyczyn, mieszka w domach dziecka, często aż do momentu pójścia na studia lub pierwszej pracy…


Dlatego całym zespołem Radia Mikronacje postanowiliśmy, że w tym roku zrobimy dla tych dzieci coś dobrego. Są to nieraz nasi rówieśnicy, niektórzy z nas dopiero co byli w ich wieku, a inni już dawno zapomnieli czas dzieciństwa. Jednak każdy z nas chciałby włączyć się w pomoc tym, którzy nie mieli w życiu tyle szczęścia. W ramach akcji Zostań Świętym Mikołajem wybraliśmy troje młodych ludzi, którym chcemy wywołać uśmiech na twarzach w te święta.


Poznajcie Amelię, Natalię i Mateusza. Cała ta trójka ma 17–18 lat, a ich marzenia są o wiele prostsze niż nasze. Amelia chciałaby dostać po prostu komplet pościeli i kilka ozdób do łóżka, Natalia słuchawki bezprzewodowe i LED-y, Mateusz rękawice bramkarskie. Każde z nich prosi Świętego Mikołaja o rzeczy, które dla nas są codziennością i niczym wielkim, a dla nich dużym marzeniem. Zostańmy w tym roku ich Świętymi Mikołajami.

r0glUTVqgcc2UPBz.jpg

6nSpuYh6o96YvnZw.png


xaN8MBgUOAzPfkhm.jpg


Liczymy na Wasze wsparcie, pokazanie, że jako społeczność mikroświata potrafimy pomóc tym, którzy w realu mają gorzej od nas. Mamy czas do końca listopada by zebrać pieniądze, kupić prezenty i wysłać je do wskazanych domów dziecka. Cały czas będziemy Was informować o postępach na forach, w naszych socialach, na stronie internetowej czy tutaj. Liczy się każda złotówka, każde udostępnienie akcji. 500 zł to orientacyjna kwota, postaramy się kupić tym dzieciom jak najlepsze wersje ich wymarzonych prezentów, a w razie jakichś pozostałości dokupić drobne upominki. Na sam koniec akcji by udowodnić, że wszystko poszło na dzieci pokażemy Wam paragony, faktury oraz zdjęcia spakowanych prezentów.


Szerzmy dobro razem! 🖤🖤🖤


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 16

TI
Tadeusz I Wielki
5 zł
OB
Oswald Baskerville
50 zł
KA
Karolina
200 zł
SV
Santi Vilarte
5 zł
SA
Sheldon Anszlus Lovelace
20 zł
KG
Kasia
50 zł
PZ
Prokrustes
160 zł
EM
Emilia
10 zł
HW
HWG
50 zł
AN
Anastasia
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!