id: 7ejsb8

Zbieram na sprzęt medyczny do szkoleń z PIERWSZEJ POMOCY dorosłych, młodzieży i dzieci.

Zbieram na sprzęt medyczny do szkoleń z PIERWSZEJ POMOCY dorosłych, młodzieży i dzieci.

Description

Witam. Jestem Ratownikiem KPP i Instruktorem Pierwszej Pomocy, chciał bym czynnie udzielać szkoleń z PIERWSZEJ POMOCY mieszkańcom miast i wsi, uczniom różnych szkół i przedszkoli. Ratownictwo jest moją pasją dla tego chce robić to nawet charytatywnie, ale mieć satysfakcję że dzięki mojemu szkoleniu innych ktoś może żyć dłużej. Proszę Was o nawet drobne wpłaty, bym mógł zakupić potrzebny sprzęt taki jak Torba PSP r1, AED Trainer 112p, oraz Ambu SAM fantom. Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using