id: 7f9k9t

Drugie usunięcie zaćmy w Oku

Drugie usunięcie zaćmy w Oku

 
Kacper Żabicki

Description

tfP8v6w2gl6hMciV.jpgWVEIzCn1aSQJGRQ9.jpgUUFpygcvgIUcChcY.jpgCześć wszystkim! Mam na imię Kesi i zmagam się z zaćmą. Kiedy miałam 15 miesięcy, postawiono mi pierwszą diagnozę. Zaćma rozwinęła się szybko w prawym oczku i pozbawiła mnie wzroku. W styczniu 2025 roku, w dniu moich drugich urodzin, przeszłam operację usunięcia zaćmy z wszczepem soczewki. Przy badaniach profilaktycznych już w lewym oczku zaczęły się pojawiać plamy zaćmowe. W lutym 2025 roku było 30%, a przy wizycie kwietniowej lewe oczko było już zajęte w 80%. Zaćma szybko się rozwija, dlatego mamunia chce ratować teraz lewe oczko, żebym mogła widzieć świat piękny i kolorowy!


Jeśli chcielibyście wspomóc nas przysłowiową złotówką, ja, mała Kesi pekineczka i mamunia, będziemy ogromnie wdzięczne 🥰za okazaną pomoc. Z wyrazami wdzięczności, Kesi i mamcia🤎

Comments 2

 
2500 characters
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using