id: 7jhksg

Rehabilitacja i powrót do zdrowia Q-Bassa

Rehabilitacja i powrót do zdrowia Q-Bassa

Our users created 1 190 162 fundraisers and raised 1 254 589 452 zł

What will you fundraise for today?

Description


Jakub Zaremba znany bardziej pod pseudonimem artystycznym Q-Bass czy DeeJay Q zawsze miał ambitny cel - żyć 100 lat oraz dawać ludziom radość przez muzykę.


Lata spędzone na scenie w trudnych warunkach (wszyscy muzycy doskonale wiedzą o co chodzi) odcisnęły piętno na jego zdrowiu co zaowocowało "chorobą zawodową" która często dotyka osoby prowadzące intensywny styl życia w branży rozrywkowej.


Obecnie dochodzi do siebie w hotelu (w szpitalach jak nie masz COVID to nie chcą nikogo trzymać) po operacji laparotomii z zeszyciem wrzodu odźwiernika i drenażem, po ostrym wrzodzie żołądka z przedziurawieniem i rozlanym zapaleniem otrzewnej i perforacji przewodu pokarmowego.


Kuba z uwagi na obecny stan zdrowia oraz sam środek drugiej fali pandemii jest obecnie pozbawiony jakiejkolwiek możliwości zarobienia pieniędzy a ostatnie oszczędności topnieją z każdym dniem. Przez lata przekazywał Wam swoją pozytywną energię za pomocą swoich utworów oraz występów na żywo w klubach całej Polski. Nigdy nie prosił nikogo o pomoc jednak teraz jej potrzebuje. Pomóżmy mu przeżyć te kilka zimowych miesięcy potrzebnych na powrót do zdrowia aby mógł wrócić do codziennej pracy oraz na scenę.


Pieniądze są potrzebne przede wszystkim na opłacenie hotelu, leki i jedzenie.


gc4004e076064733.jpeg

Krótka Historia Kuby

Na początku XXI wieku (czyli w czasach bez youtuba, FB, mp3 i powszechnego dostępu do Internetu) był jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci Polskiej sceny muzycznej. Nie było wtedy osoby która nie znała by tekstów "Ręce do góry niech walą się mury. Cała sala zap...:" czy klubu w którym nie grano by "Nocnej Jazdy". Pierwsze single wydane wspólnie z DJ Brushem odniosły ogólnopolski sukces i stały się dziś klasykami polskiej muzyki dance. Na jednym z koncertów poznał swoją przyszłą żonę Monicę z którą następnie stworzył projekt Q-BASS & MP Project. Owocem tego małżeństwa było między innymi kilkanaście singli które osiągały najwyższe miejsca na listach przebojów. Kilka lat temu po śmierci żony Q-Bass zniknął z rynku muzycznego ale nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.


Pomóżmy Kubie żyć sto lat i dajmy mu możliwość stworzenia kolejnych hitów które będą żyły wiecznie!There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 12

MK
KRISS DYDO
250 zł
DJ
DJ-KURS.pl
100 zł
MA
MASK
100 zł
DW
Dominika Wiktorczyk KillDomina
100 zł
D
Dariusz Bilinski
100 zł
 
Hidden data
50 zł
DN
Dj Nielo
50 zł
MA
Marek
50 zł
MK
Michał Kosowski
20 zł
 
20 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!