id: 7sdu5j

leczenie i rehabilitacja

leczenie i rehabilitacja

Our users created 1 188 432 fundraisers and raised 1 251 334 669 zł

What will you fundraise for today?

Description

Drodzy Przyjaciele, Kibice i Fani "czarnego sportu" zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe dla Mariusza Franków - byłego żużlowca, ojca 12-letniej Zosi, a przede wszystkim dobrego i pomocnego człowieka.


24.06.2024 roku uległ wypadkowi w wyniku którego doznał obrażeń w postaci pękniętej czaszki oraz wylewu krwi do mózgu. Obrażenia te spowodowały, że nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Potrzebuje pomocy w codziennych i prozaicznych czynnościach jak na przykład spożycie posiłku bądź próby chodzenia. 


Przewrotność losu sprawiła, że w trakcie 18 lat czynnego uprawiania sportu i wielu kontuzji żadne z obrażeń, których doznał, nie miały tak drastycznego wpływu na jakość i komfort jego życia, jak te, w chwili obecnej. 


Aktualnie przebywa w szpitalu i ze względu na poważny stan zdrowia i w skutek urazów, których doznał, kontakt z nim jest bardzo utrudniony. 


Po wyjściu ze szpitala będzie wymagał długotrwałej opieki oraz rehabilitacji, co wiąże się z ogromnymi kosztami, a na to w chwili obecnej brakuje środków. Uzyskane fundusze mają umożliwić leczenie oraz pomoc w rehabilitacji byłego zawodnika speedway'a. 


Każda wpłata będzie bezcennym wkładem i nieocenioną pomocą w powrocie Mariusza do pełnej sprawności, za co serdecznie dziękujemy. Liczymy, że z Waszym wsparciem podjęte przez nas działania umożliwią mu powrót do dawnego życia, za którym wszyscy tęsknimy. 


Rodzina i PrzyjacieleThere is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Offers/auctions

Buy, Support, Sell, Add.

Buy, Support, Sell, Add. Read more

Help the Organiser even more!

Add your offer/auction - you sell, and the funds go directly to the fundraiser. Read more.

This fundraiser does not have any offers!

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 149

preloader

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!