id: 7u5zhx

Stworzenie Gry Wojennej - prowadzonej online na żywo

Stworzenie Gry Wojennej - prowadzonej online na żywo

Our users created 1 188 133 fundraisers and raised 1 250 583 287 zł

What will you fundraise for today?

Description

Wielka Gra Wojenna NA ŻYWO to pierwszy projekt, który umożliwi aktywne, na żywo uczestnictwo w symulacji konfliktu zbrojnego w naszym regionie szerokiej grupie osób zainteresowanych geopolityką, stosunkami międzynarodowymi i rosnącymi napięciami w naszym regionie i na świecie (to nie jest gra komputerowa). Od wybuchu wojny ukraińsko-rosyjskiej pytania o bezpieczeństwo Rzeczypospolitej stały się tak aktualne jak nigdy wcześniej w naszym życiu. Jak mógłby ropocząć się konflikt? Jaka byłaby reakcja sojuszników? Czym ryzykujemy angażując się w otwarty konflitk? Budujemy symulację opartą o wiedzę najbardziej rozpoznawalnych geopolityków oraz wojskowych w kraju.

nW7Y0qciwbShnFZA.png

Konflikt będzie miał wymiar dyplomatyczny i kinetyczny. Wyniki nie są znane. Gra będzie przeprowadzona według kanonów sztuki wojennej w układzie czerwoni-niebiescy. Uczestnicy gry będą uczestniczyć w podejmowaniu decyzji W WYDARZENIU ONLINE NA ŻYWO i będą mogli zadawać pytania prowadzącym. Pracować będziemy w tzw. Przeskokach operacyjnych, które są najbliższym sposobem odzwierciedlenia sytuacji na polu walki.

Uczestnicy wydarzenia będą prowadzeni przez wybitne osoby – ekspertów w dziedzinie geostrategii (Marek Budzisz), gier wojennych i wojskowości (gen Waldemar Skrzypczak).

IcEnBUVzVw8u7fhM.jpg

Wydarzenie online umożliwi podejmowanie decyzji na bieżąco, po rozważeniu wszystkich za i przeciw, ryzyk i potencjalnych korzyści. Nie ma jednak gwarantowanych rozwiązań. Jak w każdym konflikcie zbrojnym mieć będziemy do czynienia z „mgłą wojny” z nieprzewidzianymi zdarzeniami, z zaskoczeniem.

Gra wojenna to podstawowy elementarz kadry wojskowej wszystkich sił zbrojnych na świecie – sprawimy aby dostępna także dla każdego zainteresowanego bezpieczeństwem Rzeczypospolitej. Zapraszamy do wsparcia!


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 210

preloader

Comments 1

 
2500 characters
  •  
    Anonymous user

    ...pokażcie Polskich strategów, teoretyków myśli wojennej... polecam Tadeusz Kotarbiński... o kooperacji negatywnej - wojnie, klasyka, mało komu znana. 20 stron teorii wojny w najlepszej jakości.

    hidden