Po ponad 6 latach na łańcuchu Jeremi odzyskał godność
Po ponad 6 latach na łańcuchu Jeremi odzyskał godność
Description
Jeremi od ponad 6 lat bytował na łańcuchu na wsi na Podhalu. Udało nam się przekonać dotychczasowych właścicieli by się go zrzekli i ten wspaniały chłopak mógł rozpocząć nowe życie. 
Po zgarnięciu go przez ciotkę z łańcucha, od razu chętnie wskoczył do auta, skąd podziwiał z fascynacją górskie krajobrazy. Dzielnie zniósł pierwszą w swoim życiu wizytę u weterynarza, gdzie wykonano mu badanie krwi, odrobaczono i zachipowano.
Po tym stresie jegomość udał się na długi spacer z widokiem na Trzy Korony i Tatry, potem poznawał także zapachy okolic Jeziora Czorsztyńskiego podczas kolejnej przechadzki.
Na koniec pierwszego dnia wolności Jeremi pojechał do hotelu pod Krakowem, gdzie pod okiem behawiorystów będzie czekał na nowy dom i najlepszych człowieków. 
Jeremi wkrótce zostanie zaszczepiony i wykastrowany. Pojedzie też do groomera, by pozbył się martwego podszerstka który coraz bardziej ciąży mu w gorące dni.

Środki uzyskane ze zrzutki przeznaczone będą na:
- pokrycie kosztów pobytu chłopaka w hotelu (800 zł/ mies.),
- transport do hotelu (ok. 280 zł),
- badanie krwi, zachipowanie, odrobaczenie (175 zł),
- szczepienia, kastrację,
- groomera,
- obrożę, szelki (20 zł).
Uściski dla Jeremiego od Kiry!;)