id: 7vf4m4

Delfinoterapia dla Mikiego

Delfinoterapia dla Mikiego

Our users created 1 189 968 fundraisers and raised 1 254 150 019 zł

What will you fundraise for today?

Description

9 lutego 2021 wesoły, zdrowy Mikołaj jak zwykle pojechał do przedszkola.... niestety ten dzień nie minął jak każdy inny. Mikołaj wyjechał z przedszkola karetką. Podczas śniadania zaksztusił się winogronem, doszło do zatrzymania krążenia i Mikołaj zapadł w śpiączkę.

Z konsekwencjami tego zdarzenia zmaga się do dziś, do dziś nie odzyskał w pełni świadomości ani władzy nad swoim ciałem.

Od 3 lat Mikołaj codziennie korzysta z wielospecjalistycznej rehabilitacji neurologicznej która pomaga utrzymać jego ciało w dobrej kondycji i pomaga przywrócić utracone przez wypadek umiejętności naturalne dla każdego człowieka.

W lutym Miki ma urodziny. Z tej okazji chcemy pokazać mu coś wyjątkowego. Zawsze lubił zwierzęta i korzysta teraz z różnych form terapii również w ich towarzystwie . Wyjątkowy byłby również kontakt z delfinami!

Udało nam się znaleźć ośrodek w Turcji który oferuje kompleksowy turnus rehabilitacyjny dla dzieci w jego wieku czyli taki zawierający ćwiczenia, masaże itp w którym codziennie odbywają się również w pakiecie zajęcia z delfinami! Ośrodek znajduje się zaraz przy morzu, nie prowadzi działalności turystycznej, zwierzęta pomagają tylko w terapii z osobami niepełnosprawnymi. Niestety.... Fundacja do której należy Mikołaj odmawia refundacji takiego wyjazdu :-(

Dlatego w dniu urodzin Mikiego przychodzimy do Was z ogromną prośbą.

Mamy już rezerwację na tygodniowy turnus na który możemy jechać w maju. Do 15 kwietnia musimy opłacić wyjazd żeby mógł się odbyć. Koszt samych zajęć to 2 300 euro (czyli około 10 tysięcy złotych) do tego transport który musimy zorganizować sami.

Według wielu źródeł delfinoterapia ma cudowny wpływ na człowiek a dźwięki wydawane przez delfiny stymulują mózg co Mikołajowi jest bardzo potrzebne. Prosimy - pomóż nam zorganizować ten wyjazd i poczuć moc delfinoterapii. Może to będzie ten bodziec który sprawi że Mikołaj do nas wróci?


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 470

preloader

Comments 4

 
2500 characters