id: 83nuej

Dom dziecka pod Charkowem.

Dom dziecka pod Charkowem.

Our users created 1 152 326 fundraisers and raised 1 197 652 244 zł

What will you fundraise for today?

Updates7

 • Szukam ochotników do pomocy w ewentualnej ewakuacji osób z regionu Charkowskiego. Będą potrzebni kierowcy z samochodami, busami, autokarami. Terror miasta trwa. Dziś rano było 10 uderzeń w infrastrukturę krytyczną. Znów nie ma prądu. Jeśli front zbliży się o 10 km do miasta to zaczniemy ewakuację. Na razie nasz odcinek frontu spokojny... ale mieszkańcy Charkowa czują zagrożenie.

  1Comment
   
  2500 char
   

  Sylwia smoczyńska • 13.04.2024 21:03

  W Fastowie jest Miszka Romanow i Marzenka z Freta Charytatywni, może warto się z nimi skontaktować i może i oni pomogą. Napewno mają busa i ekipę wolontariuszy sprawdzonych. Jak coś to służę pomocą w namierzeniu ich bezpośrednio.

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Dzień dobry, pod Charkowem na Ukrainie jest dom dziecka , w którym mieszka 176 dzieci.

Mam nadzieję, że w trakcie ofensywy Rosyjskiej nic im się nie stanie. W razie nagłej konieczności chcę mieć fundusze na szybką ewakuację tych dzieci. Jeśli front nie przesunie się w tym kierunku... to te środki przeznaczymy na prezenty dla dzieci.

Pomóżcie mi dać im trochę radości i miłości. Chciałbym, żeby poczuły, że nie są same. Chciałbym, żeby poczuły dobro ludzkie.

Plan minimum to zabrać je do zoo w Charkowie. Może uda się pojechać w jakieś spokojniejsze miejsce. Może kupimy wymarzony prezent dla każdego dziecka. Wszystkie dzieci są dobre. Może będziesz chciał przyjechać i spędzić ten czas razem z nimi?

Jeśli chcesz mi pomóc w organizacji tego projektu napisz w komentarzu.


Jeśli ktoś chciałby pomóc żołnierzowi w rehabilitacji nogi i zakupie biletu powrotnej do domu to proszę wpisać w komentarzu kwotę i dopisać dla Indiany. Szczegóły w aktualizacji .

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 513

preloader

Comments 19

 
2500 char