id: 84czhw

SYSTEM ODDZIELIŁ DZIECKO OD MATKI - DZIAŁAMY!

SYSTEM ODDZIELIŁ DZIECKO OD MATKI - DZIAŁAMY!

Our users created 1 189 761 fundraisers and raised 1 253 772 868 zł

What will you fundraise for today?

Description

16.04.24 r. o godzinie 6:00 centralne biuro śledcze wtargnęło do domu Patrycji i Samuela i aresztowało Matkę na oczach dziecka. 11- letni Samuel trafił do ośrodka opieki społecznej (a potem do domu tymczasowego nieznanej mu rodziny). Patrycja została w areszcie na trzy miesiące i nie ma z nią możliwości kontaktu.


Jedyne co wiemy na ten moment, to że postawiono jej zarzuty „cyber przemocy” pod czym kryją się najprawdopodobniej fotografie jej i Samuela przedstawiające ich głęboką więź. Karmienie piersią, w tym bliskość cielesną.


Wiele lat temu Patrycja dostała już zarzuty pedofilii z czego skutecznie się wybroniła przed sądem oraz seksuologami z całego kraju – udowadniając, że cielesna bliskość z dzieckiem jest podstawowym i fundamentalnym elementem zdrowej więzi z dzieckiem. Podejrzewamy, że tym razem sprawa znów toczy się o to samo, ponieważ obecny system nie rozumie głęboko człowieczego - bliskościowego podejścia do MACIERZYŃSTWA.


Każdy kto zna Patrycję i Samuela wie kim są, co robią i jak głęboką, dziką i niezniszczoną systemem więź reprezentują. Patrycja oddała całe swoje życie dla wolności, bliskości i zdrowej psychiki Samuela.


Wobec zaistniałej przemocy ze strony organów władzy, potrzebujemy pilnie ZAREAGOWAĆ.

Zbieramy środki możliwie najlepszego prawnika, który ma doświadczenie w tego typu sprawach. Jest to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Do tego dochodzą koszta pojechania nad morze do domu Patrycji i Samuela. Sprzątnięcie mieszkania, spakowanie, przeprowadzka, jak i wiele innych czynności, których logistyka będzie wychodzić na bieżąco.


Na każdą wydaną złotówkę ze zrzutki przedstawię paragony. Zrobię to na mojej facebookowej stronie „o zapachu słońca”. Jednocześnie proszę o uszanowanie tego, że jako główna osoba, która zajmuje się tą sytuacją (zarówno Patrycji jak i Samuela) mam sporo pracy, w tym komunikacyjnej. Proszę nie wysyłać do mnie żadnych wiadomości, poza tymi naprawdę koniecznymi.


Największa pomoc, której w tej chwili potrzebujemy to pieniądze na dobrego prawnika i dalsze działania!


Dziękujemy. <3

eff i przyjaciele.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 252

preloader

Comments 4

 
2500 characters
 • Joasia Shakti Devi

  Kochani 💝, znam Patrycję i Samuela Wajda osobiście wraz z moją rodziną i przyjaciółmi. Dlatego wiem, że są przykładem wspaniałego człowieczeństwa i rodzicielstwa, niezrównanego związku matki z dzieckiem 💓💖, godnego naśladowania. Ten chłopiec jest po prostu cudowny, utalentowany i bardzo zrównoważony, zarówno emocjonalnie jak i psychicznie. A to wielkie dowody na to, jak wspaniałe jest usposobienie Patrycji. Po co wyrzynać jakikolwiek uszczerbek na psychice tego chłopca tym co się stało ?? Matka 🤱 ta wychowuje swojego synka w wielkiej ciepłocie serca - bezwarunkowej Miłości 💞🤱💝, co widać i słychać na każdym kroku ich wspólnego rodzinnego życia. Po co tą więź było wogóle rozdzierać choćby na tą chwilę ?? To musi być jakiś WIELKI BŁĄD SYSTEMU !!! Patrycja robi ręcznie sama wszystkie ubrania dla swojego synusia Samuela, wyszywa je w serduszka ♥️. Sama robi dla niego (i z nim :) 💝) talerze i miseczki, z których dziecko jada. Dekoruje je ornamentami miłości i dosłownie na każdym kroku ich prywatnego życia, można ujrzeć tam jakie ono jest wypełnione oddaniem i poświęceniem, to ich wzajemne cudowne życie rodzinne! Gdyż i synuś bardzo jest za swoją mamą i zrobiłby dla niej oczywiście wszystko! Bo Patrycja jest tego bez wątpienia warta 💝. Własnym rodzinnym przykładem ten boski duet Matki i Syna🤱💞💝 , mogli by śmiało uczyć inne rodziny. A mianowicie jak żyć w duchu głębokiej miłości i wzajemnego poszanowania 💖. Wrecz Patrycja mogłaby śmiało resocjalizować inne patologiczne rodziny w tym kraju i uczyć ich jak kochać własne dzieci na bardzo wysokim poziomie. Jej matczyna nagość karmiącej piersi jest niczym w porównaniu ze zdegradowanym wszem i wobec światem. To nie wzbudza podniety a tylko podziw. Patrycja nie przekracza żadnych dobrych norm społecznych, za które mogłaby być aż aresztowana. To jest jakieś chore i wielce niezrozumiałe! A wręcz każden dzień rozdzielenia jej od własnego dziecka jest najbardziej patologiczny w całej tej chaniebnej dla ludzkości sprawie. Gdyż jest to wbrew człowieczeństwu, taki akt niewoli na najlepszą spośród matek! Dlatego jestem pewna, że Patrycja jest jedynie ofiarą fałszywych i zawistnych pomówień. Pomówień ludzi... hmm 🤔, być może nawet psychicznie chorych, którzy nie pojmują tak wielkiej i pełnej szacunku bezwarunkowej miłości Matki 🤱wob

 • Joasia Shakti Devi

  bo to jest tylko bezbożne diabelstwo! A żyjemy ponoć w pobożnym kraju? I ten akt należy natychmiast powstrzymać! Ponieważ każden dzień rozłąki dla nich jest wielką narastającą traumą o ich porzyszły dobry los, o ich niepewne jutro i o ich całą najlepszą przyszłość, która stanęła nagle pod znakiem zapytania. Po co te rany wyrzynać na ich biednej psychice, skoro wogóle na to sobie niczym nie zasłużyli? Dlatego musimy niezwłocznie i legalnie przeciwstawić się błędnemu systemowi, który nie wiadomo jakim prawem, ma prawo tak robić z dobrymi i kochającymi ludzmi ??? Przecież za cudną miłość tak się nikogo nie karze 😰❤️‍🩹, a można tylko nagradzać i chwalić. To jest jedyny ukochany synek Patrycji, na którego ona przelała całą swoją matczyną Miłość 💝. I co w tym złego, że ta wspaniał Matka sama tka mu i szyje naturalne z bawełny, jedwabiu czy lnu, przyjazne dla skóry ubrania, czy wyszywa je w serduszka ?? Albo, że sama robi mu ręcznie miseczki i inne naczynia, z których on jada, i to jest wg. systemu źle ?? Zdobiąc je licznymi ornamentami miłości ♥️. I co w tym takiego złego? Bo kto dzisiaj, jaka współczesna matka tak robi dla swojego własnego dziecka ??? Wszystkie prawie idą na łatwiznę i kupują gotowe naczynia i ubrania, gotowe jedzenie. A ta jest ponad normę oddaną swemu dziecku i kochającą Samuela prze-bardzo Matką !!!🤱 Jednym zdaniem Patrycja to wzór do naśladowania !! I sama gotuje dla nich zdrowo i tak bardzo, prze-bardzo dba o te swoje dziecko, wręcz wytwórnie, jak doprawdy mało która matka w tym świecie. Dlatego RATUJMY ICH 💝 jak tylko się da na różne legalne sposoby i jak najszybciej !!! Ta sprawa jest niezwłoczna, gdyż każdy dzień rozłąki dla nich to jest kolejna TRAUMA dla nich. Bo tylko strach o ich przyszły dobry los, a co za tym stoi wielki uszczerbek na ich zdrowiu emocjonalno psychicznym. Po co oni mają żywić się strachem i lękiem rozdzielenia, gdy nic złego przecież nie uczynili. To smutne, przykre i rozdzierające serce na dwoje 💔. Nie pozostańmy obojętnymi i POMÓŻMY IM !!! 💝

 • Fortuna Detector

  Znam Patrycję osobiście i jest to naprawdę niesamowita Istota, która daje przykład Miłości do Dziecka. Radości i Szczęścia również. Obserwując tak piękną relację mogę powiedzieć jedno- wesprzyjcie, gdyż tak cudna istota w tak trudnej sytuacji z taką ilością pięknych ludzi dookoła to przykład który niesie Wolność i Niezależność oraz Prawdę i Miłość 🌞💫

 • M
  Magda

  NIE pozwolimy spalić kolejnej czarownicy. Trzymamy się z Wami. Trzymamy się z Patrycją i Samuelem. Wspieram całą swoją człowieczą mocą.

  111 zł