id: 8fby54

Powrót do zdrowia szczeniaka po wypadku i operacji miednicy

Powrót do zdrowia szczeniaka po wypadku i operacji miednicy

Updates2

  • Dziś Dżeki już biega, skacze i oprócz tego, że lekko krzywo chodzi i nie ma jednego oczka nie widać po nim zeby coś takiego przeszedł choć boi się samochodów :( broni domu i odrazu informuje gdy pojawia się ktoś obcy ???? ma dalej problemy z pecherzem, nie trzyma moczu, ma zbyt wysokie pH co powoduje że często pojawia się krwiomocz. Raz na 2 tygodnie robimy badanie moczu, kupujemy specjalną karmę obniżającą pH a to spore koszta :( dalej próbujemy spłacić koszta jego leczenia a czas który wyznaczyła klinika dobiega końca może dktos jeszcze mógłby nam pomóc? Dżeki chętnie odwdzięczy się podaniem łapy ???? Że góry dziękujemy ❤️
Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

Dżeki to 6-miesięczny szczeniak który został potrącony samochodem na naszych oczach siedząc obok nas przy bramie. Kierowca jechał tak szybko że nikogo nie zauważył a na dodatek rozmawiał przez telefon...

Dżeki doznał skręcenia przedniej prawej łapki, złamania kręgu biodrowego, biodra oraz przestawienia stawu miednicowo-biodrowego co spowodowało że w chwili obecnej ma 7 śrub wzmacniających. Dżekuś z powodu otarcia prawej gałki ocznej musiał mieć ją usuniętą lecz widzi na lewe oczko. Obecnie przechodzi rehabilitację aby mógł wrócić do pełni sił i znów móc chodzić.

Przy asyście 2 osób robi swoje pierwsze kroki na naprawdę krótkich dystansach. Sami pokryliśmy już cześć kosztów lecz ogólne koszty leczenia są ogromne w związku z tym zwracamy się o pomoc. Każda złotówka jest dla nas na wagę złota. Wierzymy że razem jesteśmy w stanie opłacić jego leczenie. Z góry dziękujemy za każdą wpłatę..!(ps. Ze względu na zbyt drastyczne zdjęcia z wypadku jak i teraz dodajemy zdjęcie szczeniaka przed wypadkiem)

8fby54-174ec2d0.png

8fby54-c1a244d1.png

8fby54-61b918e.png

Comments 13

 
2500 characters
  •  
    User unregistered

    Trzymam kciuki

    PLN 25
  •  
    Anonymous user

    Zdrówka dla psinki ????

    PLN 10
  •  
    Anonymous user

    Dla tego pieska jesteście całym światem i widać, że on dla Was też, więc życzę Wam powodzenia i dużo siły na kolejne lata cudowna rodzinko

    PLN 10
  • Sandra Bendik

    Powrotu do zdrowia dla przyjaciela '^'

    PLN 10
  • Agnieszka

    trzymam kciuki za Dżekusia , jest młodziutki i na pewno da rade, ma kochających włascicieli

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using