id: 8svze3

Utrzymanie telefonu zaufania dla mężczyzn

Utrzymanie telefonu zaufania dla mężczyzn

Our users created 956 474 whip-rounds and collected 962 445 712 zł

What are you collecting for today?

Updates4

 • Pracujemy nad serwisem internetowym www.pomesku.org, na której będzie więcej informacji o telefonie oraz treści dedykowane mężczyznom. Zachęcamy do pomocy i wsparcia! 
  0Comments
   
  2500 chars

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Cześć! Instytut Przeciwdziałania Wykluczeniom prowadzi telefon zaufania dla mężczyzn potrzebujących pomocy psychologicznej lub po prostu chcących porozmawiać z psychologiem (męskim). Prowadzimy dyżury telefoniczne (608 271 402) w każdy wtorek, w godzinach 17:00-19:00 oraz w każdy czwartek, w godzinach 19:00-21:00. 


Telefon zapewnia mężczyznom bezpieczną przestrzeń do mówienia o swoich potrzebach, trudnościach i o swoim życiu. Zależy nam na tym, aby mężczyźni nie obawiali się dzwonić i rozmawiać z psychologiem, ponieważ nie ma niczego wstydliwego w trosce o własne zdrowie psychiczne i emocjonalne, zaś #proszenieopomocjestmęskie. 


Osiągnęliśmy pierwszy cel zrzutki, jakim było zebranie 10 000 PLN, za co jesteśmy Wam niesamowicie wdzięczni! Naszym celem jest również utworzenie serwisu internetowego dla mężczyzn wraz ze specjalnym adresem mailowym i w przyszłości czatem oraz poradami prawnymi i urologicznymi. Do tego potrzebne są dalsze środki finansowe, o które gorąco prosimy. 


Jeśli nasze wartości są Wam bliskie, to prosimy o dorzucenie swojej cegiełki na nasz cel. Więcej możecie o nas przeczytać na: www.fundacjaipw.org. Dzięki!

Location

Toruń, Poland

See on map
map pin
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Contributors 514

 
Hidden data
10 zł
EK
Liki
240 zł
 
Hidden data
hidden
KG
gredes
1 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
70 zł
 
Hidden data
150 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
10 zł
See more

Comments 31

 
2500 chars
 • BA
  Bartłomiej Adach

  Witam, tu zinfiltrowany kierowca ciężarówki.
  Cel jest osobiście dla mnie szczególny, niestety nie stać mnie w chwili obecnej na większe wsparcie.
  Pozdrawiam i życzę uzbierania całej kwoty.

  20 zł
 •  
  Anonymous user

  Dziękuję

  hidden
 •  
  Anonymous user

  Bardzo dobra inicjatywa. Dobrze byłoby, gdyby nie było komunikowane na banerach, że jest to telefon tylko dla mieszkańców Warszawy. Zróbmy ogólnopolski telefon zaufania dla mężczyzn.

  hidden
  • Dziękujemy! Ależ telefon jest ogólnopolski! Na plakacie widnieje informacja, że tylko środowy dyżur jest dla Warszawy. Pozostałe dyżury: w poniedziałek, wtorek i czwartek są skierowane do mężczyzn z całej Polski. Pozdrawiamy!

 •  
  Anonymous user

  Pełny szacunek za taką inicjatywę! Aż wierzyć się nie chce, że Państwo Polskie zamiast wspierać takie akcje, to woli kraść pieniądze i wydawać je na głupoty.
  Tak trzymajcie i mam nadzieję, że ja nie będę musiał skorzystać z tej pomocy, ale taka inicjatywa pomoże nie jednemu mężczyźnie! :)

  50 zł
  • Dziękujemy za dobre słowo. Mamy nadzieję, że informacja o telefonie dotrze do decydentów politycznych. Trzymamy za to mocno kciuki! Również mamy nadzieję, że nie będziesz musiał skorzystać z telefonu. Pamiętaj, że zawsze możesz zadzwonić. Pozdrawiamy!

 •  
  Anonymous user

  Świetna inicjatywa! Dziękuje za to co robicie!

  30 zł